«UA: Львів» змінив формат мовлення в ефірі на 16:9

«UA: Львів» змінив формат мовлення в ефірі на 16:9

19:31,
7 Серпня 2018
5347

«UA: Львів» змінив формат мовлення в ефірі на 16:9

19:31,
7 Серпня 2018
5347
«UA: Львів» змінив формат мовлення в ефірі на 16:9
«UA: Львів» змінив формат мовлення в ефірі на 16:9
Телеканал Львівської філії Суспільного «UA: Львів» розпочав мовлення у широкоекранному форматі 16:9. До того він мовив у 4:3.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

У компанії повідомляють, що до розширення 16:9 адаптовано програму «Добрий ранок», «Новини» та «Тему дня».

Головний інженер «UA: Львів» Віктор Козій сказав, що для мовлення у новому форматі 16:9 було замінено 3 студійні камери, заведено в трафік камери Panasonic 615. «Знадобився тиждень, щоб перелаштувати студійне обладнання», – зазначив він.

За його словами, під час переходу на новий формат труднощів не виникало, адже всі заставки до програм були зроблені першочергово. «Окрім власних телепрограм, ретельно слідкуємо за контентом, який нам надходить із центральної дирекції, адже не весь контент виготовлено в новому форматі. Усі рекламні та соціальні ролики адаптували до нового формату», – додав він.

Нагадаємо, телеканал «Львів» Львівської філії НСТУ у травні 2018 року отримав логотип UA:. 16 липня він вийшов в ефір з новою назвою «UA: Львів».

Зазначимо, 11 грудня 2017 року три загальнонаціональні канали Національної суспільної телерадіокомпанії України – «UA: Перший», «UA: Культура» і «UA: Крим» – перейшли на широкоекранний формат мовлення 16:9.

Пізніше, 24 січня, телеканал «Житомир» першим із філій Суспільного перейшов на широкоекранний формат мовлення. Таке завдання стоїть перед всіма регіональними каналами НСТУ, та багато компаній спершу мусять вирішити ряд технічних завдань.

У квітні 2018 року суспільний телеканал «Запоріжжя» розпочав  трансляцію у форматі 16:9.

У липні 2018 року розпочали мовити у форматі 16:9 телеканал «Тиса-1» на Закарпатті, а також Кіровоградська (телеканал «Кіровоград») та Черкаська (телеканал «Рось») філії НСТУ. 

Член правління Суспільного Микола Чернотицький який відповідає за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, сказав, що наразі на широкоекранний формат мовлення перейшли у семи філіях. Восени ще три філії змінять формат мовлення. Це стало можливо у тих філіях Суспільного, де була технічна можливість.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду