У філіях Суспільного покажуть тревел-шоу про Кіровоградщину

З 23 вересня щосереди о 18:40 в ефірі регіональних філій Суспільного транслюватимуть нове тревел-шоу «Недалечко».

Цей проєкт перемігна відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним» восени 2019 року. Місцевий продакшен Frame studio виробив тревел-шоу на замовлення Кіровоградської філії Суспільного.

У липні представники НСТУ підписали договір із керівником Frame studio Артемом Луценком. Він вироблятиме проєкт за 441 тис. грн, йдеться на сайті Prozorro. 

Пан Луценко розповів, що для виробництва тревел-шоу потрібна велика команда.За словами продюсерки «UA: Кропивницького» Олени Кваші, на конкурс подавалося п’ять проєктів від області, відбір пройшла одна ідея від Framestudio.

«Щоб показати туристичну привабливість міста, його треба досконало дослідити, тому ми багато уваги приділяли плануванню й логістиці. За час зйомок зібрали понад сто п’ятдесят гігабайтів медіафайлів, серед яких багато фотографій туристичних місць області, яких фактично не висвітлено в інтернеті», –  сказав він.

Ведучі й автори тревел-шоу переконані, що за яскравими враженнями не завжди треба їхати світ за очі: іноді найкраще можна знайти зовсім недалеко.

«У кожному випуску є епізоди, що зацікавлять як дорослих, так і дітей. Тому найкраще дивитися їх усією родиною, а потім одразу планувати сімейні вихідні недалечко», — додає співавторка та продюсерка проєкту Олена Горобець.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», проєкт «Еко-люди», проєкт «Street Cхід» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного. З 23 вересня до цього списку приєднається  тревел-шоу «Недалечко». 

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus