На Криворізькій філії НСТУ оберуть менеджера та продюсера

Таке рішення було прийняте правлінням НСТУ під час чергового засідання, повідомляє прес-служба НСТУ.

Конкурсний відбір триватиме до 27 листопада 2017 року. Документи можна надсилати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42. Скановані копії – на електронні адреси: globaml@ntu.ua та anton612@ntu.ua.

Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом Національної суспільної телерадіокомпанії України, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками ради генпродюсерів НСТУ.

Наступним етапом відбору буде співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ. Із менеджером та продюсером філії підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років.

Нагадаємо, 8 листопада 2017 року  НСТУ оголосила конкурсний відбір на посади 22 менеджерів та 23 продюсерів філій регіональних філій Суспільного. Відбір триватиме до 21 листопада 2017 року.

Заробітна плата у менеджерів і продюсерів передбачається : 17 472 (мінімальний оклад), 26 880 (розрахунковий оклад), 32 525 (максимальний оклад).

Повний текст Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» є тут

comments powered by Disqus