Суспільне мовлення оголосило конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (Положення)

Суспільне мовлення оголосило конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (Положення)

18:49,
8 Листопада 2017
7462

Суспільне мовлення оголосило конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (Положення)

18:49,
8 Листопада 2017
7462
Суспільне мовлення оголосило конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (Положення)
Суспільне мовлення оголосило конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (Положення)
8 листопада 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосила конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного.

Відповідне рішення було прийняте правлінням НСТУ під час чергового засідання 6 листопада. Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Конкурсний відбір триватиме до 21 листопада 2017 року. Документи можна надсилати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42. Скановані копії – на електронні адреси: globaml@ntu.ua та anton612@ntu.ua.

«Цей конкурс є шансом залучити в регіональні філії людей, які дійсно вболівають за реформу Суспільного і розділяють цінності мовника. Це також один із перших важливих саме адміністративних кроків, після якого розпочнеться глобальна реорганізація. Сьогодні ми оголошуємо цей конкурс і плануємо обрати керівників у першій декаді грудня. Після цього десь на початку нового року розпочнемо велику адміністративну реформу. І саме ці менеджери та продюсери філій формуватимуть колективи в регіонах», – розповів член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький.

Як повідомляють на НСТУ, менеджерів і продюсерів філій Суспільного обиратимуть на відкритому конкурсі. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом Національної суспільної телерадіокомпанії України, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками ради генпродюсерів НСТУ.

Наступним етапом відбору буде співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ. Усього в ході конкурсів відберуть 22 менеджери та 23 продюсери філій.

Менеджерів і продюсерів матимуть: «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА», «Волинська регіональна дирекція», «Дніпровська регіональна дирекція»; «Житомирська регіональна дирекція», «Закарпатська регіональна дирекція», «Запорізька регіональна дирекція», «Івано-Франківська регіональна дирекція «КАРПАТИ», «Кіровоградська регіональна дирекція», «Регіональна дирекція UA:Донбас», «Львівська регіональна дирекція», «Миколаївська регіональна дирекція», «Одеська регіональна дирекція», «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА», «Рівненська регіональна дирекція», «Сумська регіональна дирекція», «Тернопільська регіональна дирекція», «Харківська регіональна дирекція», «Херсонська регіональна дирекція «СКІФІЯ», «Хмельницька регіональна дирекція «ПОДІЛЛЯ- ЦЕНТР», «Черкаська регіональна дирекція», «Чернігівська регіональна дирекція», «Чернівецька регіональна дирекція».

Менеджерів не обиратимуть у «Криворізькій регіональній дирекції "Криворіжжя"», «UA: Крим» і «Центральному каналі», які приєдналися до Центральної дирекції, та Донецькій філії НСТУ, яка об’єдналася з «UA: Донбас». «UA: Донбас» матиме двох продюсерів у Краматорську та Севєродонецьку. 

Із ними підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років.

Заробітна плата у менеджерів і продюсерів передбачається : 17 472 (мінімальний оклад), 26 880 (розрахунковий оклад), 32 525 (максимальний оклад).

Публікуємо повний текст Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»:

«1.Це Положення встановлює вимоги до претендентів, умови та порядок проведення процедури конкурсного відбору керівників філій публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі – філія) – менеджерів (філій).

2. В цьому Положенні терміни вживаються в такому значенні:

кандидат на посаду – особа, яка пройшла попередній відбір претендентів;

конкурсна комісія – члени правління ПАТ «НСТУ», які оцінюють професійні, освітньо-кваліфікаційні, морально-ділові якості кандидатів на посаду та після співбесіди з кандидатами на посаду шляхом голосування обирають переможця конкурсного відбору;

конкурсний відбір – процедура попереднього відбору претендентів на посаду, оцінка професійних, освітньо-кваліфікаційних та морально-ділових якостей кандидатів на посаду менеджера (філії) конкурсною комісією;

переможець конкурсного відбору – особа, яка пройшла попередній відбір претендентів та щодо якої прийнято рішення конкурсної комісії про обрання переможцем конкурсного відбору;

попередній відбір претендентів – перша стадія конкурсного відбору на якій департамент управління персоналом ПАТ «НСТУ» здійснює відбір претендентів за поданими документами та обирає кандидатів на посаду;

претендент – особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду менеджера (філії) та подала пакет документів, визначених пунктом 4 цього Положення.

3. Вимоги до претендентів, кандидатів на посаду, кандидатів для обрання переможця: вища освіта; знання Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», Статуту ПАТ «НСТУ», іншого законодавства в сфері телерадіомовлення та Стратегії розвитку ПАТ «НСТУ»; досвід роботи на керівних посадах або в сфері управлінні проектами не менше 3-х років; відсутність судимостей, відкритих кримінальних проваджень.

4. Для участі у конкурсі претендент подає до ПАТ «НСТУ» в паперовому вигляді (особисто або поштовим відправленням) за адресою 3 м. Київ, вул. Мельникова, 42 та скановані копії на електронну адресу (globaml@ntu.ua) такі документи:

копію паспорту;

копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків - фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

копію диплому про вищу освіту;

копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи; мотиваційний лист;

короткий опис реалізованих на керівних посадах проектів (із визначеними показниками ефективності та стислим описом основних кроків в реалізації проектів);

резюме у довільній формі; згоду на обробку персональних даних.

Усі копії документів мають бути засвідчені особистим підписом претендента.

5. Прийом документів триває 10 робочих днів з дня оголошення конкурсу на офіційному сайті ПАТ «НСТУ».

6. В оголошенні зазначаються такі відомості: найменування та місцезнаходження філії; строк і місце приймання документів на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок; перелік документів, що подаються претендентом, та вимоги щодо їх оформлення.

7. Після завершення терміну прийому заявок від претендентів департамент управління персоналом здійснює попередній відбір претендентів та визначає кандидатів на посаду або відмовляє в подальшій участі в конкурсному відборі. Відповідні листи Департамент взаємодії з філіями ПАТ «НСТУ» надсилає усім претендентам.

8. Усі кандидати на посаду запрошуються на співбесіду до конкурсної комісії. Про дату та місце проведення засідання конкурсної комісії їм повідомляють елекронною поштою.

Відповідні листи розсилає Департамент взаємодії з філіями ПАТ «НСТУ».

9. Організаційну роботу конкурсної комісії забезпечує Департамент взаємодії з філіями.

10. У ході співбесіди конкурсна комісія заслуховує по черзі усіх кандидатів на посаду та оцінює їхні професійні, освітньо-кваліфікаційні та морально-ділові якості.

11. За результатами співбесіди, обговорення, оцінювання конкурсна комісія шляхом голосування ухвалює рішення про обрання переможця конкурсного відбору.

12. Рішення конкурсної комісії є підставою для укладення строкового трудового договору між ПАТ «НСТУ» та переможцем конкурсного відбору.

13. Рішення конкурсної комісії приймається не пізніше ніж на 30 календарний день, починаючи з дня завершення прийому документів.

14. Строковий трудовий договір з переможцем конкурсного відбору строком на 1 рік укладається протягом 30 календарних днів з дня прийняття рішення правління ПАТ «НСТУ». Строковий трудовий договір може бути продовжений строком до 5 років.

15. Особа не може працювати на посаді менеджера однієї філії більше 5 років.

16. Інформація про результати роботи конкурсної комісії публікуються на цифрових платформах ПАТ «НСТУ».

17. Якщо за результатом конкурсу рішення конкурсної комісії про переможця не прийнято, оголошується повторний конкурс відповідно до вимог цього Положення».

Текст Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»:

 «1. Це Положення встановлює вимоги до претендентів, умови та порядок проведення процедури конкурсного відбору творчих керівників філій публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпаніяУкраїни» (далі – філія) – продюсерів (філій).

2. В цьому Положенні терміни вживаються в такому значенні:

кандидат на посаду – особа, яка пройшла попередній відбір претендентів;

конкурсна комісія – члени правління ПАТ «НСТУ», які оцінюють професійні, освітньо-кваліфікаційні, морально-ділові якості кандидатів на посаду та після співбесіди з кандидатами на посаду шляхом голосування обирають переможця конкурсного відбору;

конкурсний відбір – процедура попереднього відбору претендентів на посаду, оцінка професійних, освітньо-кваліфікаційних та морально-ділових якостей кандидатів на посаду продюсера (філії) конкурсною комісією;

переможець конкурсного відбору – особа, яка пройшла попередній відбір претендентів та щодо якої прийнято рішення конкурсної комісії про обрання переможцем конкурсного відбору;

попередній відбір претендентів – перша стадія конкурсного відбору, на якій представники Ради Генпродюсерів та департамент управління персоналом ПАТ «НСТУ» здійснють відбір претендентів за поданими документами та обирають кандидатів на посаду;

претендент – особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду продюсера (філії) та подала пакет документів, визначених пунктом 4 цього Положення.

3. Вимоги до претендентів, кандидатів на посаду, кандидатів для обрання переможця:

вища освіта;

знання Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України»,

Статуту ПАТ «НСТУ», іншого законодавства в сфері телерадіомовлення та Стратегії розвитку ПАТ «НСТУ»;

досвід роботи зі створення мультимедійного контенту для різних платформ (радіо, ТБ, інтернет) на керівних посадах (виконавчий продюсер/керівник проекту/головний редактор) не менше 3-х років; відсутність судимостей, відкритих кримінальних проваджень.

4. Для участі у конкурсі претендент подає до ПАТ «НСТУ» в паперовому вигляді (особисто або поштовим відправленням) за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 42 та скановані копії на електронну адресу (globaml@ntu.ua) такі документи:

копію паспорту;

копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків - фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

копію диплому про вищу освіту;

копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи; мотиваційний лист;

короткий опис реалізованих на керівних посадах проектів (із визначеними показниками ефективності та стислим описом основних кроків в реалізації проектів);

портфоліо із творчим доробком у відео- або цифровому форматі, есе на тему власного бачення програмної політики філії; резюме у довільній формі;

згоду на обробку персональних даних.

Усі копії документів мають бути засвідчені особистим підписом претендента.

5. Прийом документів триває 10 робочих днів з дня оголошення конкурсу на офіційному сайті ПАТ «НСТУ».

6. В оголошенні зазначаються такі відомості: найменування та місцезнаходження філії; строк і місце приймання документів на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок; перелік документів, що подаються претендентом, та вимоги щодо їх оформлення.

7. Після завершення терміну прийому заявок від претендентів представники Ради Генпродюсерів та департамент управління персоналом здійснюють попередній відбір претендентів та визначають кандидатів на посаду або відмовляють в подальшій участі в конкурсному відборі. Відповідні листи Департамент взаємодії з філіями ПАТ «НСТУ» надсилає усім претендентам.

8. Усі кандидати на посаду запрошуються на співбесіду до конкурсної комісії. Про дату та місце проведення засідання конкурсної комісії їм повідомляють елекронною поштою. Відповідні листи розсилає Департамент взаємодії з філіями ПАТ «НСТУ».

9. Організаційну роботу конкурсної комісії забезпечує Департамент взаємодії з філіями.

10. У ході співбесіди конкурсна комісія заслуховує по черзі усіх кандидатів на посаду та оцінює їхні професійні, освітньо-кваліфікаційні та морально- ділові якості.

11. За результатами співбесіди, обговорення, оцінювання конкурсна комісія шляхом голосування ухвалює рішення про обрання переможця конкурсного відбору.

12. Рішення конкурсної комісії є підставою для укладення строкового трудового договору між ПАТ «НСТУ» та переможцем конкурсного відбору.

13. Рішення конкурсної комісії приймається не пізніше ніж на 30 календарний день, починаючи з дня завершення прийому документів.

14. Строковий трудовий договір з переможцем конкурсного відбору строком на 1 рік укладається протягом 30 календарних днів з дня прийняття рішення правління ПАТ «НСТУ». Строковий трудовий договір може бути продовжений строком до 5 років.

15. Особа не може працювати на посаді продюсера однієї філії більше 5 років.

16. Інформація про результати роботи конкурсної комісії публікуються на цифрових платформах ПАТ «НСТУ».

17. Якщо за результатом конкурсу рішення конкурсної комісії про переможця не прийнято, оголошується повторний конкурс відповідно до вимог цього Положення».

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що Суспільне мовлення планувало оголосити конкурс на 26 менеджерів філій НСТУ та стільки ж продюсерів філій. Менеджерів не обиратимуть у «Криворізькій регіональній дирекції "Криворіжжя"», «UA: Крим», «Центральному каналі» та Донецькій філії НСТУ, яка об’єдналася з «UA: Донбас».

Донецька філія та Луганська філія, які об'єднаються у єдину назву «UA: Донбас», матимуть одного менеджера та двох продюсерів. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду