Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного: хто з керівників виграв на повторному конкурсі

Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного: хто з керівників виграв на повторному конкурсі

18:33,
19 Лютого 2018
5963

Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного: хто з керівників виграв на повторному конкурсі

18:33,
19 Лютого 2018
5963
Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного: хто з керівників виграв на повторному конкурсі
Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного: хто з керівників виграв на повторному конкурсі
У лютому правління Національної суспільної телерадіокомпанії України провело повторний конкурс на позиції менеджерів і продюсерів філій Суспільного. До команди НСТУ приєдналися 7 менеджерів та 6 продюсерів із-поміж 111 кандидатів. Їхні імена та біографії часто маловідомі на медіаринку.

Про те, кого обрали керівниками філій на повторному конкурсі, повідомила прес-служба НСТУ.  

Дніпровська філія НСТУ, обрана продюсер Оксана Цибуля

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Дніпровської філії Суспільного мовлення була обрана Оксана Цибуля. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки 51 телеканалу і радіо «Дніпро».

Пані Цибуля має 9 років досвіду роботи у медіа сфері: працювала журналісткою, авторкою і ведучою програм, випусковою редакторкою ряду популярних ЗМІ Дніпра («Мост Дніпро», телеканал «Регіон»), керувала PR-напрямом (на позиціях PR-менеджера, керівника медіа-центру). З 2014 року працювала шеф-редактором онлайн-порталу 34.ua.

Конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії буде оголошено після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філій Суспільного.

Миколаївська філія НСТУ, обрана продюсер Анастасія Тімановська

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Миколаївської філії Суспільного мовлення обрано Анастасію Тімановську. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо «Миколаїв».

Пані Тімановська має вищу освіту за спеціальністю «Кіно- і телемистецтво». З 2002 року працювала на різних телеканалах ведучою, журналісткою, асистенткою режисера монтажа, на позиціях режисера та головного режисера. В якості головного режисера працювала над створенням та запуском в системну роботу телеканалу «ТАК-ТВ». Має досвід у продакшені рекламних роликів, а також запуску в системну роботу студентського телебачення МНАУ-TV.

У додатковому конкурсному відборі у Миколаївській філії взяли участь 5 кандидатів на позицію продюсера філій.

Черкаська філія НСТУ, обрана продюсер Олена Баніна

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Черкаської філії Суспільного мовлення обрано Олену Баніну. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо «Рось».

Пані Баніна має 16-річний досвід роботи на телебаченні журналістом, редактором та керівником проектів. З 2006 року працювала у Черкаській ОДТРК автором і ведучою суспільно-політичних, публіцистичних, культурологічних, пізнавальних програм («Влада і громада», «Лінії життя», «Жіночий клуб», «Студія +», «У фокусі подій», «Акценти»), займалась організацією прямих ефірів та телемостів, була головним редактором ТБ.

У додатковому конкурсному відборі у Черкаській філії взяли участь 6 кандидатів на позицію продюсера філій.

Кропивницька філія НСТУ, обрана менеджер Олена Роміцина

За результатами відкритого конкурсу менеджеркою Кіровоградської філії Суспільного мовлення обрано Олену Роміцину. Вона здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить телеканал «Кіровоград» і радіо «Скіфія-Центр».

Пані Роміцина з 1994 року працювала у Кіровоградській ОДТРК редакторкою, коментаторкою та ведучою програм. Останнім часом, уже у філії НСТУ, була ведучою проекту «Радіомайдан». Олена Роміцина працює над конвергентними проектами, що охоплюють одразу кілька платформ. Її спеціалізація – правнича журналістика, серед програм: «Право», «Лінія захисту», «Юридичний вісник», «Версії». Вона веде активну громадську діяльність, зокрема у галузі правової освіти населення. Є авторкою фільмів «Розсекречена пам’ять», «Доступ до правди», «Живий урок історії» про Голодомор 1932-1933 років за результатами наукових експедицій.

У додатковому конкурсному відборі менеджера Кіровоградської філії взяли участь 13 кандидатів.

Рівненська філія НСТУ, обрана менеджер Людмила Хома

За результатами відкритого конкурсу менеджеркою Рівненської філії Суспільного мовлення була обрана Людмила Хома. Вона здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить телеканал РТБ і радіо «Рівне FM».

Пані Хома з 2006 року обіймала керівні посади на рівненських ТРК («Рівне 1» та «Ритм»), де здобула досвід у творчій і адміністративній ділянках роботи телебачення. Починала свою професійну діяльність викладачкою української мови та літератури у колегіумі та гуманітарній гімназії Рівного. Серед реалізованих проектів Людмили Хоми — телемости, прямоефірні телемарафони, мультимедійні проекти та фотоконкурси. Має досвід творчих проектів для аудиторії різних вікових груп і прошарків суспільства, а також для різних платформ (ТБ, радіо та онлайн).

У додатковому конкурсному відборі менеджера Рівненської філії взяли участь 5 кандидатів.

Харківська філія НСТУ, обраний менеджер Євгенія Коленова

За результатами відкритого конкурсу менеджеркою Харківської філії Суспільного мовлення обрано Євгенію Коленову. Вона здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить телеканал ОТБ і обласне радіо.

Пані Коленова понад 18 років працює у харківській обласній ТРК. У різний час обіймала посади адміністратора і режисера творчих об’єднань, економіста та головного економіста ТРК. З 2015 року була заступником директора ХОДТРК і потім Харківської регіональної дирекції. Серед важливих реалізованих завдань Євгенії Коленової — комплексний аналіз ефективності роботи і витрат компанії, та розробка заходів з оптимізації.

У додатковому конкурсному відборі менеджера Харківської філії було 4 кандидати.

Запорізька філія НСТУ, обраний менеджер Сергій Курмак

За результатами відкритого конкурсу менеджером Запорізької філії Суспільного мовлення обрано Сергія Курмака. Він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить телеканал і радіо «Запоріжжя».

Пан Курмак понад 25 років працює у галузі телекомунікацій, останні 10 років — на посадах керівника підприємства (ООО «Телесвіт», ЗАТ «Кабельна інформаційна телевізійна система»).

«Мене надихає можливість налагодити процеси у компанії, у новій галузі – медіа. Маю намір підняти престиж суспільного мовника з-поміж комерційних телеканалів і радіо у Запоріжжі. У першу чергу займусь оцінкою стану наших справ: матеріально-технічного забезпечення, потенціалу працівників і запропонувати можливі шляхи покращення. На нашому спільному шляху до передових позицій важливо, щоб кожен співробітник долучився до цього процесу», — сказав Сергій Курмак.

У додатковому конкурсному відборі менеджера Запорізької філії було 8 кандидатів.

Тернопільська філія НСТУ, обрані продюсер Зоряна Биндас і менеджер Юрій Кійко

За результатами відкритого конкурсу продюсером Тернопільської філії Суспільного мовлення обрано Зоряну Биндас, а менеджером — Юрія Кійка. Юрій здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, а Зоряна керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу ТТБ і обласного радіо.

Зоряна Биндас має 15-річний досвід журналістської роботи у пресі і на радіо в ролі кореспондентки, ведучої, журналістки, головної редакторки. У 2014-1016 роках була медіатренеркою міжнародного проекту «Нові медіа». З грудня 2017 року працювала головною редакторкою ТО «Бюро новин» у Тернопільській регіональній дирекції Суспільного.

Юрій Кійко понад 20 років працює в телекомунікаційних компаніях у сфері продажу та абонентського обслуговування. З 2005 року обіймав керівні посади у підрозділах ПрАТ «МТС Україна» та ПАТ «Укртелеком». Має вищу інженерну освіту (Львівська політехніка).

У додатковому конкурсному відборі у Тернопільській філії було 9 кандидатів на посаду менеджера і 8 — продюсера філії.

Хмельницька філія НСТУ, обрані продюсер Любов Тімкова і менеджер Ольга Усова

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Хмельницької філії Суспільного мовлення стала Любов Тімкова, а менеджеркою — Ольгу Усову. Ольга здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, а Любов керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо «Поділля-центр».

Любов Тімкова має 15-річний досвід роботи у сфері журналістики: редакторкою, журналісткою, керівницею у творчих колективах. З 2003 року — у команді «Поділля-центр». Пані Тімкова творчо та організаційно долучилася до проектів «Деталі», «Центр журналістських розслідувань», «Книга скарг», «Лікбез». У грудні 2017 року стала головною редакторкою ТО «Бюро новин» у Хмельницькій регіональній дирекції Суспільного.

Ольга Усова 15 років працює у медіа галузі. Має вищу освіту в сфері фінансів та досвід роботи на керівній посаді понад 7 років (Медіа корпорація «Є»). Ольга Усова є експертом в управлінні персоналом та організації ефективної роботи підрозділу.

У додатковому конкурсному відборі у Хмельницькій філії було 2 кандидати на посаду менеджера і 6 — продюсера філії.

Волинська філія НСТУ, обрані продюсер Костянтин Лоцман і менеджер Людмила Гетманчук

За результатами відкритого конкурсу обрано керівників Волинської філії Суспільного: менеджеркою філії стала Людмила Гетманчук, а продюсером — Костянтин Лоцман.

Пані Гетманчук понад 20 років працює у компанії, опікувалась фінансовими питаннями на посадах заступника головного бухгалтера, головного бухгалтера та менеджера з фінансових питань. У грудні 2017 року була призначена т.в.о. менеджера Волинської філії.

Костянтин Лоцман майже 15 років працював на Волинській ТРК. Починав свою кар’єру у 1993 році журналістом радіо, професійно зростав і досяг позиції заступника головного редактора Волинського телебачення. Отримавши досвід керівної роботи у прес-службі обласної ради, повернувся у компанію у 2011 році вже на посаду директора ТВО «Служба інформації».

«Я тут виріс як журналіст: від редактора до керівника творчого колективу. Мені подобається все нове, тому я ще до реформи державних ТРК у Суспільне долучився до створення конвергентної служби інформації, де ми спільно працювали над новинами для усіх платформ. Мені можна не розказувати, що щось неможливо. Колеги добре знають мене в роботі і прислухаються. Тому я став головою профспілки і вже 6 років очолюю профспілкову організацію», —сказав пан Лоцман.

У січні 2018 року посада Костянтина Лоцмана, як і ряд інших посад у філії, потрапила під скорочення через оптимізацію штату, що відбувається у Національній суспільній телерадіокомпанії України. Костянтин розповів, що добре знає усі сильні сторони і недоліки Волинської філії та її колективу, тому попри повідомлення про скорочення вирішив використати свої знання і досвід для побудови нового формату — Суспільного, і взяти участь у незалежному конкурсі на керівну посаду.

«Я двічі брав участь у конкурсі: в грудні і тепер. Після першого — став виконувачем обов’язки продюсера філії і отримав шанс довести, що вартий призначення. Мене дуже мотивували доброзичливі зустрічі на співбесідах із членами правління, зокрема, Юрієм Макаровим, Романом Вінтонівим, Зурабом Аласанією, Миколою Чернотицьким. Олександрою Кольцовою. Зараз таку ж мотивацію я хочу передати творчим людям, авторам: аби зацікавити їх взяти участь у пітчингах. Хочу донести, що ці конкурси ідей — можливість продовжити спільну роботу у колективі, лише в іншій формі», —зазначив новообраний продюсер.

У додатковому конкурсному відборі у Волинській філії взяли участь 12 кандидатів: 9 – на позиції продюсерів філій, 3 – на менеджерів. 

Нагадаємо, серед керівників філій НСТУ більше жінок, ніж чоловіків. Керівниками філій стали 24 жінки і 22 чоловіки. 

Нагадаємо, 6 грудня правління НСТУ оголосило результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів Суспільного. Перед тим, 5 грудня 2017 року, правління завершило співбесіди з кандидатами, які взяли участь у відкритому конкурсі. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. Відповідно, там, де конкурс не відбувся, буде призначено т.в.о. (тимчасово виконуючих обов’язки) менеджерів, які, так само як і нові керівники, проведуть оптимізацію системи протягом наступних двох місяців.

Повторний конкурс відбувся у лютому 2018 року, було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. Конкурс не відбувся на посаду менеджера Львівської філії (оскільки жоден із кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам конкурсу), на посаду продюсера філії «UA: Донбас» (конкурсна комісія не отримала заявок на участь у конкурсі на цю позицію) і на посаду менеджера Херсонської філії (тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Оксану Шило). Таким чином для цих трьох регіонів конкурс буде оголошено й проведено повторно, повідомили у компанії.

Фото: надані прес-службою НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду