Андрій Шаповалов із «UA:Донбас» та ще двоє луганчан збираються поїхати у Луганськ на День міста (ВІДЕО)

Про це вони сказали у відеозверненні, яке на своїй сторінці у Фейсбуку опублікував Андрій Шаповалов.

У коментарі «Детектору медіа» Андрій Шаповалов підтвердив цю інформацію та додав, що все, що він хотів сказати, записано на відео та є в коментарях.

«Прийшов час. Я – прийняв рішення! #иду_в_Луганск #день_города224», – написав у соцмережі пан Шаповалов.  

Чоловіки записали відеозвернення, одягнувши у футболки з написом «Луганщина моя».

У відеозверненні Андрій Шаповалов розповів: «Скільки ще чекати? 5 років ми відірвані від дому. Це дуже багато для людського життя. Ми розуміємо, що з чогось треба починати».

«Ми — луганчани. За 5 років це твердження жодного разу не піддалося сумніву. Хоча, у пошуках себе та нового дому ми змінили десятки міст. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», зазначив Антон Волохов.

«Це шостий День міста Луганська, який ми пропускаємо. Чому? Але ж ми маємо право. Луганськ — він наш, він мій, він твій. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», — сказав Денис Денищенко.

У коментарях під відеозверненням користувачі соцмережі написали, що День міста Луганськ святкував 8 вересня, «тобто вже пройшов…».

Сайт «Depo.Донбас» із посиланням на сайти підконтрольні «ЛНР», повідомляє, що окупований Луганськ святкував День міста в минулі вихідні, тобто 8 вересня.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія сказав «Детектору медіа», що рішення Андрія Шаповалова щодо поїздки в Луганськ – це рішення фізичної особи. За його словами, Суспільне мовлення виступає проти будь-яких дій, які йдуть урозріз із офіційною політикою держави. 

В офіційній заяві НСТУ заявила, що не підтримує акцію менеджера філії «UA: Донбас» Андрія Шаповалова та його колег відсвяткувати День міста в окупованому Луганську, та закликала учасників акції відмовитися від своїх намірів.

Нагадаємо, Андрій Шаповалов очолює телеканал «UA: Донбас», редакція якого знаходиться у Сєвєродонецьку. До того він був директором виконавчим каналу ЛОТ і радіо «Пульс»,  які до створення Суспільного мовлення були обласною державною телерадіокомпанією і знаходився у Луганську. 

У липні 2014 року терористи захопили будівлю державної телерадіокомпанії на території Луганська. Телерадіокомпанія змушена була припинити свою діяльність. З літа 2015 року Луганська філія НСТУ відновила мовлення з Сєверодонецька. Новому колективу на чолі з Андрієм Шаповаловим довелося створювати медіа заново. За перший рік мовлення було вибудовано нову сітку, запущено прямоефірні випуски новин, створено низку програм власного виробництва.  У 2015 році радіо «Пульс» відновило мовлення спочатку в інтернеті, а з червня 2015 року в Старобільську – 100,6 Мгц. З 18 лютого 2017 року радіо «Пульс»  почало мовити на півночі Луганської області.

7 листопада 2017 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровані зміни щодо назви Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку. Андрія Шаповалова обрали менеджером нового каналу та двох радіостанцій. 

comments powered by Disqus