«Українське радіо» запустило спецпроект «Медіасолідарність» на підтримку журналістів з Донбасу

Про це повідомляє прес-служба радіостанції. Учасниками перших випусків стали радіожурналіст з Луганська Андрій Діхтяренко та тележурналіст з Донецька Віталій Сизов. Андрій Діхтяренко у Києві продовжує журналістську діяльність, працюючи на «Радіо Свобода» та в «Реальній газеті». Він був безпосереднім свідком присутності російських провокаторів «русской весны» на Донбасі, які захоплювали СБУ в Луганську у 2014 році. Віталій Сизов, який зараз очолює «Громадське телебачення Донбасу», розповів про причини виїзду із Донецька, про погрози проросійских бойовиків та про підпал автомобіля журналіста каналу Олексія Мацуки. Зараз Віталій Сизов та Олексій Мацука запустили мовлення на деокупованій території Донеччини з Краматорська та Маріуполя.

«За мету ми поставили підтримку журналістів зі Сходу України та ознайомлення наших слухачів із медійниками-патріотами, які не стали на сторону окупанта. Самі передачі виходять досить житейськми: ми говоримо про те, як вдалося знайти роботу, житло, друзів, колег після вимушеного виїзду із Донбасу. Зараз нам треба проявили солідарність із колегами зі Сходу України, які опинились у скруті», - сказав  Дмитро Хоркін, автор проекту, політичний оглядач Першого каналу «Українського радіо».

Спецпроект «Український Донбас: медіа солідарність» створюється в інформаційній співпраці з Донецьким прес-клубом та Національною спілкою журналістів України. Програма виходить щонеділі о 12.30 з повтором по середах о 21.10.

comments powered by Disqus