Нелля Даниленко та Олена Єфимчук стали лауреатами премії імені Івана Франка

Нелля Даниленко та Олена Єфимчук стали лауреатами премії імені Івана Франка

10:12,
20 Червня 2019
2744

Нелля Даниленко та Олена Єфимчук стали лауреатами премії імені Івана Франка

10:12,
20 Червня 2019
2744
Нелля Даниленко та Олена Єфимчук стали лауреатами премії імені Івана Франка
Нелля Даниленко та Олена Єфимчук стали лауреатами премії імені Івана Франка
Лінійна продюсерка головної редакції літературних передач і радіотеатру, авторка і режисерка радіовистав «Українського радіо» та радіо «Культура» Нелля Даниленко та звукорежисерка Олена Єфимчук стали лауреатами Премії імені Івана Франка за перемогу в номінації «За кращий твір у радіомовній сфері».

Про це повідомивДержкомтелерадіо.

Нелля Даниленко та Олена Єфимчук перемогли у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері». Серед її робіт відзначили документально-художній радіофільм «Валерій Марченко. Дорога до вічності», де Нелля Даниленко – автор сценарію і режисер, Олена Єфимчук – звукорежисер цього фільму. 

«Ця робота увійшла до започаткованого Н. Даниленко циклу радіофільмів "Світочі епохи" – радіопортретів видатних українців. У висунутому на здобуття премії радіофільмі розповідається про політв’язня радянських концтаборів, який виступав проти русифікації України, за право кожної людини на власну гідність і свободу, за незалежність України. Радіофільм транслювався в 2018 році в ефірі "UA: Радіо Культура"  та "UA: Українське радіо"», – йдеться на сайті «Урядовий портал».  

Нелля Даниленко у Фейсбуку поділилася враженнями про премію.

«Трохи більше року тому я запропонувала Дмитрові Хоркіну – генеральному продюсеру "UA: Українське радіо", проект радіофільмів "Світочі епохи" – про діячів української культури (відомих і маловідомих). 
"Так!" , - сказав Дмитро. І робота розпочалася. Більшість із вас, друзі, чули наші радіофільми про Національну оперу України, про Сержа Лифаря, про Марію Капніст, про Миколу Зерова…», – розповіла вона.

За її словами, над радіофільмами працювалося вільно.

«Я безмежно вдячна всій нашій команді – це наш спільний успіх: відомих, дуже відомих митців (selebriti), і початківців. Всі працюють з повною віддачею. І мені від задумки до фіналу працювалося легко (трішки лукавлю, бо зібрати по краплинці матеріал про героя – а хочеться ж докопатися і до чогось невідомого досі чи маловідомого, – написати сценарій, знайти музику і записати чи відібрати купу шумів, змонтувати все це в композиційній гармонії,звичайно, непросто), але це труднощі похідні. Головне, що працювалося і працюється з радістю, без менторських вказівок начальників. Працювалося і працюється вільно. Звідси і результат», – зазначила вона.  

Нагадаємо, 31 грудня о 19:00 на третьому каналі суспільного радіомовлення – радіо «Культура» та 2 січня о 13:20 на першому каналі «Українського радіо» стартувала серія радіофільмів, які готує автор сценаріїв і режисер-постановник Нелла Даниленко.

Фото: Фейсбук Неллі Даниленко

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду