У Рівному, Чернівцях та Івано-Франківську стартував новий сезон на «Українському радіо»

Генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін вважає, що Рівне, Чернівці та Івано-Франківськ швидко змогли вловити сенси суспільного і, на сьогодні, на радіо є багато цікавих проектів із регіональною складовою, яка є цікавою саме для їхньої місцевості, йдеться на сайті «Українського радіо».

Рівненське радіо оновило звуковий та музичний «одяг» каналу. Ранкове шоу «Прокидайся, або ранок на Рівне.Fm», що виходить з 7:10 – 8:00, тепер має зворотній зв’язок зі слухачами. В ефірі обговорюються актуальні проблеми загальнонаціонального рівня, але з регіонального погляду. 

Вечірнє шоу «Вечірній бродвей» триває з 17:10 до 18:00 і має більш лайтову тематику. Крім того, стартував новий спецпроект «На межі полігону», який розповідає про військовий вишкіл на Рівненському полігоні, життя і побут вояків та їхніх родин, повідомляє прес-служба УР.

Радіо «Буковина» презентує проекти для найвибагливішої аудиторії. Радійники розповідають про свої нові проекти:

«Символи» – ранкове радіошоу, в якому немає місця поганому настрою. Ведучі розповідають цікаві невідомі історії про відкриття, ноу-хау, дають поради фахівців на різні теми. Програма має прямі включення та скайп-дзвінки. Виходить вона по буднях о 10:05.

«Прайм-тайм» — стисло про головне. Найактуальніші теми проговоряться саме в цій програмі. Виходитиме вона по буднях о 17:10.   

«Твій простір» – програма для молоді. Усе про важливі  соціальні, культурні, молодіжні проблеми  ітеми, які цікавлять тинейджерів. У ефірі щоп’ятниці з 17:10.

«Геотег» – відкриватиме Україну. Програма про мандри, спілкування, відвідини нових місць. Виходитиме щочетверга о 13:00.

Також звучатимуть програми «Kinder-корпорація» про виховання дітей нового покоління, «Книго-life» спілкування з літературознавцями та письменниками, історична програма «Всі Свої» – про буковинську музику у роки незалежності.

Радіо «Карпати» стартувало з щотижневим проектом «За і проти». Програма збирає за одним столом представників двох точок зору, щоб почути їхні аргументи з перших вуст. «За і проти» швидко реагує на найгостріші проблеми Івано-Франківська та Прикарпаття і пропонує незаангажований погляд на проблему. Важливо, що ведучі не обстоюють жодної точки зору. У програмі також звучать коментарі експертів. Саме з їхньою допомогою слухач зможе сформувати своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зазначили на УР. 

Нагадаємо, що 26 регіональних радіостанцій Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть на УР: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

comments powered by Disqus