«Українське радіо» запустить програми про учасників АТО та людей з особливими потребами

«Українське радіо» запустить програми про учасників АТО та людей з особливими потребами

13:04,
21 Серпня 2017
2726

«Українське радіо» запустить програми про учасників АТО та людей з особливими потребами

13:04,
21 Серпня 2017
2726
«Українське радіо» запустить програми про учасників АТО та людей з особливими потребами
«Українське радіо» запустить програми про учасників АТО та людей з особливими потребами
З 4 вересня, у новому сезоні, на «Українському радіо» стартує дві соціальні програми – «Герої» про добровольців, воїнів, які захищають Україну, волонтерів, медиків, капеланів із журналісткою Ніною Гончарук та програма «Сподіватися» – про людей з особливими потребами, яку вестиме ведуча Наталя Щербак.

Про це йдеться на сайті «Українського радіо».

«У переломні важкі часи для країни, "Українське радіо" завжди порушувало найрезонансніші, найболючіші та дискусійні теми. Окупація Криму, війна на Сході, герої новітньої історії не мають залишитися осторонь наших слухачів. Ми відчуваємо відповідальність перед нашими захисниками. Саме тому говоритимемо про них, про їхні життєві історії, перемоги у програмі "Герої". А у програмі "Сподіватися" ми не оминемо й складних проблемних тем про людей з особливими потребами. Ми руйнуватимемо хибні стереотипи про те, що ці люди неповносправні, неспроможні вести активний спосіб життя, покажемо, що вони мужні та сильні духом», – підкреслив генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Тема війни на Донбасі, мужності і сміливості українських військових, патріотизму, нового явища в українській новітній історії – волонтерства звучатиме в програмі «Герої» щоп’ятниці о 15:10.

«В Україні виростає покоління, яке не з фільмів та книжок знає, що таке розриви снарядів, танкові битви, диверсійні групи, загибель від куль та уламків товаришів, рідних, сусідів. Народжуються герої зовсім іншого ґатунку та штибу. У боях загартовуються воїни світла та духу. Медики витягують бійців з пекельного вогню, від мінометів, ракетних комплектів та кулеметів. Здійснюють унікальні операції про, які раніше читали у підручниках. Нового змісту набуває поняття волонтер. Про усе це, ми говоритимемо у нашій програмі "Герої"», - розповіла ведуча програми Ніна Гончарук.

Соціальна програма «Сподіватися» виходитиме щонеділі на Першому каналі Суспільного радіо о 15.38.

«"Українське радіо" є соціально свідомим. Ми вважаємо за потрібне розказувати про світ людей з особливими потребами: про архітектурні, психологічні, внутрішні бар’єри, які програма допомагатиме руйнувати. Крім того, однією з функцій суспільного мовлення є формування громадської думки. Програма формуватиме культуру ставлення здорових людей до тих, які мають обмеження», – зазначила ведуча програми «Сподіватися» «Українського радіо» Наталя Щербак.

Нагадаємо, до Дня незалежності «Українське радіо» презентує спецпроект «Незалежність вустами українських захисників», який вестиме заслужений діяч мистецтв України, автор-виконавець, композитор Анжела Ярмолюк. У спецпроекті воїни з передової уперше відкриються по-новому: з роздумами про мистецтво на передовій, закликами до українців і ніжними слова любові до рідних.

«Українське радіо» мовить на трьох каналах: першому – розмовному новинному суспільно-політичному, другому – молодіжному музично-розмовному радіо «Промінь», третьому – мистецько-просвітницькому радіо «Культура» та має редакції програм англійською, німецькою, румунською та російською мовами. На першому каналі мають відрізки 26 філій НСТУ: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Криворізька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Новгород-Сіверська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Новгород-Сіверською. Севастопольська філія після анексії Криму призупинила діяльність. Кримська філія наразі має лише всеукраїнський канал «UA: Крим», який з 1 січня 2017 року можна побачити на супутниковому мовленні. 

Фото «Українсього радіо». На фото: Наталія Щербак та Ніна Гончарук

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду