У філіях Суспільного хочуть отримати регіональні врізки на «UA: Радіо Культура» і «UA: Радіо Промінь»

Про це сайту «Детектор медіа»  сказала продюсерка Івано-Франківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії Галина Держипільська.

За її словами, можливо, не в кожному регіоні треба давати відрізки в ефірах «UA: Радіо Культура» і «UA: Радіо Промінь» та Івано-Франківській філії Суспільного є що сказати, і це було б цікаво для слухачів Франківщини.

«Нам кажуть, що "UA: Радіо Культура" і "UA: Радіо Промінь" не потребують регіональних відрізків, хоча я пропонувала. Специфіка нашого регіону дозволила би якісно наповнювати ефір "UA: Радіо Культура" і "UA: Радіо Промінь", стільки культурних, історичних, наукових подій відбувається», – сказала вона.

Галина Держипільська розповіла, що наразі програми, які виробляє її колектив з «UA: Українське радіо. Карпати», чують не всюди.

«Нас чути по дротовому радіо, яке вмирає, і на частоті 71,02 МГц, якої немає ні в машинах, ні на смартфоні, лише на спеціальних радіоприймачах», – пояснила вона і додала, що радійний контент активно поширюють на діджитал-платформах.

За її словами, наразі в Івано-Франківську в машинах можна почути лише «UA: Радіо Культура», яке мовить на малопотужному передавачі.

Також правління Суспільного працює над тим, щоб в Івано-Франківську «Українське радіо» отримало частоту на потужному передавачі. «UA: Радіо Промінь» планує розширити ФМ-покриття.

«Я на тій позиції, що регіональне мовлення – це сильний бік Суспільного, і він має відповідно підсилюватися, а не навпаки послаблюватися. Ціль – зшивати Україну саме завдяки регіональним філіям – нікуди не поділася. Потрібно покращувати якість, підсилювати, виховувати кадри, втримувати їх. Регіони мусять мати свій голос», – сказала вона.

Нагадаємо, наразі регіональні радіостанції мають на першому каналі Українського радіо 3 відрізка по 50 хвилин (7:10, 12:10, 17:10), і четвертий відрізок о 20:10 тривалістю 40 хвилин.

comments powered by Disqus