У НСТУ оприлюднили розцінки ефірного часу для проведення передвиборної агітації

У НСТУ оприлюднили розцінки ефірного часу для проведення передвиборної агітації

12:34,
27 Травня 2019
6159

У НСТУ оприлюднили розцінки ефірного часу для проведення передвиборної агітації

12:34,
27 Травня 2019
6159
У НСТУ оприлюднили розцінки ефірного часу для проведення передвиборної агітації
У НСТУ оприлюднили розцінки ефірного часу для проведення передвиборної агітації
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) затвердило розцінки за 1 секунду ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів для проведення позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Про це йдеться у протоколі засідання правління НСТУ, опублікованому на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Розцінки затвердженні в ефірі на загальноукраїнських каналах «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», на трьох каналах «Українського радіо» (Перший канал «Українського радіо, радіо «Промінь» і радіо «Культура») та на всіх регіональних філіях НСТУ.

Зокрема, найдорожчою передвиборною агітацією є ефірний час з 18: 00 до 23: 00 на «UA: Першому», вартість 1 секунди – 63, 58 грн. Із 23: 00  до 6: 00 1 секунда ефіру коштує на головному каналі Суспільного найдешевше – 11,05 грн.

Ефірний час на «UA: Культура» і «UA: Крим» не поділений на відрізки, вартість передвиборної агітації складає 12,00 грн на «UA: Культура» і 8,00 – на «UA: Крим».

На Першому каналі «Українського радіо» найдорожчий ефірний час зранку з 7:00 до 10:59, 1 секунда коштує 40,09 грн. Агітація для майбутніх народних депутатів обійдеться найдешевше на УР-1 з 22: 00 до 05: 59, всього за 5,20 грн за 1 сек. На радіо «Промінь» можна агітувати цілодобово за 13,13 грн за секунду, на радіо «Культура» вартість 1 секунди – 11,43 грн.

Розцінки на філіях відрізняються, немає уніфікованої ціни. Наприклад, на телеканалі Запорізької філії НСТУ 1 секунда коштує 8,52 грн, подібна ціна і на «UA: Харків» – за 1 секунду 8,58 грн. У той же час на каналі «Поділля-Центр Хмельницької філії 1 секунда агітації коштує 2,30 грн. Найдешевше агітувати можна в ефірі  телеканалу «UA: Одеса»  – 2,15 грн за 1 секунду. При тому, що на радіо Одеської філії – «Українське радіо. Одеса»  – 1 секунда ефіру коштує 3,29 грн. І це не єдиний випадок у філіях, коли ефірний час для  проведення передвиборної агітації на обласному радіо дорожчий, ніж на телеканалі.

Таблицю з розцінками підготував директор департаменту з комерційної діяльності Юрій Слободянюк

Нагадаємо, під час проведення перших виборів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад на телебачення та радіо у філіях суспільного мовлення агітація коштувала від 4 до 10 гривень за 1 секунду.

Як писав «Детектор медіа», Суспільне мовлення відмовилося від реклами політичних партій у позавиборчий період.

Додамо, що НСТУ планує в 2019 році заробити 127 млн грн на рекламі, у тому числі 60 млн грн на політичній рекламі.

Зі всіма розцінками можна ознайомитися тут.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду