Хоркін: «Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку

Хоркін: «Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку

13:05,
16 Листопада 2022
2841

Хоркін: «Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку

13:05,
16 Листопада 2022
2841
Хоркін: «Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку
Хоркін: «Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку
«Українське радіо» – єдине, яке мовить по всій території України і навіть у Росії.

Сьогодні, 16 листопада, «Українському радіо» виповнилося 98 років. Під час війни «Українське радіо» має колосальне значення, у цьому переконалися тисячі українців, які внаслідок ракетних обстрілів росіян залишалися без електрики, перебували чи досі змушені залишатися під окупацією Росії.

Про це розповів під час міжрегіонального проєкту «Суспільне. Спротив» член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін.

«Вчора (15 листопада – Ред.) у Львові більше дев’яти годин не було електрики, не було зв’язку, люди мали змогу чути тільки Українське радіо на частоті 102,5 FM (16 листопада мовлення повернулося на 103,3 FM  – Ред.). Ми отримали величезну кількість відгуків. Це найкраще вітання у цей час. Ми розуміємо, що працюємо для вас і залишаємося інколи єдиною надією і джерелом зв’язку. Радіо під час війни має колосальне значення», – сказав він.

За словами Хоркіна, «Українське радіо» за 98 років існування пережило Другу світову війну і жодного разу не вимикалося. Війна Росії проти України теж не в силі перервати мовлення «Українського радіо».

«Радіо всепроникне. Ми справді мовимо по всій території України. Завдяки середнім хвилям нас слухають у Маріуполі, Донецьку, Луганську, Сімферополі, Ялті, Керчі… 10 грудня 2014 року ми почали мовити на частоті 1431 кГц на всю територію європейської частини Російської федерації. Росіяни настільки обмежені у своєму розвитку, що не можуть нас глушити», – розповів Дмитро Хоркін.

Член правління Суспільного зазначив, що остання хвиля евакуації з Маріуполя відбулася саме завдяки повідомленням на середніх частотах «Українського радіо» – АМ 873 кГц.

«Мер Маріуполя звернувся до нас, щоб оголосити про евакуацію. Ми повідомляли про зміни маршруту в прямому ефірі».

Дмитро Хоркін поділився, що на початку повномасштабної війни весь час перебував у редакції, спав на матраці.

«Ми, Суспільне, нікуди не виїхали. Ми разом із вами, слухачами і глядачами, переживаємо всі ці умови, ми стратегічне підприємство, на нас велика відповідальність. Ми не маємо права злякатися. Ми мусимо виходити в ефір», – сказав Хоркін.

Нагадаємо, «Українське радіо» — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами «Українського радіо» та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
слухачка
11:55 / 18.11.2022
«Українське радіо» для багатьох українців залишається інколи єдиною надією і джерелом зв’язку". Чому тоді воно таким не залишається для радіо в регіонах, де майже немає місцевої інформації, адже слухачі позбавлені можливості слухати найбільш актуальні місцеві новини. Саме місцеві, з центру вони і так дізнаються!
слухачу
09:03 / 17.11.2022
На радіо в регіонах хочуть залишити лише корпункти. Двох людей. А потім одного. Про це Детектор не хоче написати? Повне знецінення місцевого радіо для громади, яка хоче слухати свої, регіональні новини. Тим паче, зараз, у воєнний час. Куди дивиться Наглядова Рада? У чию кишеню?
слухач
17:19 / 16.11.2022
Пан Хоркін сприяв знищенню місцевого радіо в регіонах. Регіонального мовлення там практично немає. І це під час війни! "Ми мусимо виходити в ефір",- каже він. У центральній дирекції хіба що! А відповідати доведеться! Вже невдовзі!
Лев
13:26 / 16.11.2022
«Вчора (15 листопада – Ред.) у Львові більше дев’яти годин не було електрики, не було зв’язку, люди мали змогу чути тільки Українське радіо на частоті 103,3 FM. Ми отримали величезну кількість відгуків. Це найкраще вітання у цей час. Ми розуміємо, що працюємо для вас і залишаємося інколи єдиною надією і джерелом зв’язку. Радіо під час війни має колосальне значення», – сказав він. – Хіба вчора Українське радіо у Львові не мовило тимчасово на 102,5 МГц?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду