На «Українському радіо» стартує програма про життя на тимчасово окупованих територіях

На «Українському радіо» стартує програма про життя на тимчасово окупованих територіях

18:59,
9 Вересня 2022
2618

На «Українському радіо» стартує програма про життя на тимчасово окупованих територіях

18:59,
9 Вересня 2022
2618
На «Українському радіо» стартує програма про життя на тимчасово окупованих територіях
На «Українському радіо» стартує програма про життя на тимчасово окупованих територіях
У новій програмі «Територія боротьби» розповідатимуть про те, що протягом тижня відбулося на територіях, які тимчасово знаходяться не під контролем України, та як там вижити.

Сьогодні, 9 вересня, о 21:40 на «Українському радіо» стартує «Територія боротьби» — нова щотижнева програма про життя на тимчасово окупованих територіях.

Кожної п’ятниці журналісти «Українського радіо» розповідатимуть про найважливіше, що відбувається на тимчасово окупованих територіях, та про все те, що варто знати людям, які там знаходяться.

За словами виконавчої продюсерки «Українського радіо» Юлії Шелудько, умовно програма буде розділена на дві частини. Перша — інформаційна, в якій розповідатимуть про те, що протягом тижня відбулося на територіях, які тимчасово знаходяться не під контролем України. У другій — ґрунтовно обговорюватимуть найважливіші для жителів окупованих територій питання.

«Це може бути і обговорення з експертами певних подій, і цікаві реальні лайфсторі людей, які там живуть чи жили, і поради тим, хто з певних причин змушений залишатися в окупації. Приміром, які на сьогодні є можливості виїхати з різних територій, як отримати пенсію чи соціальну допомогу, як підготуватися до осені й зими, коли незрозуміло, що буде з опалювальним сезоном, де шукати та як фільтрувати інформацію, як безпечно уникнути участі в референдумі чи примусової мобілізації. Іншими словами, як вижити і максимально себе захистити в тих умовах, в яких опинилися люди», — розповідає Шелудько.

Перший випуск програми присвячений тому, як виїхати з тимчасово окупованих територій. Журналісти «Українського радіо» зібрали реальні історії евакуацій, а також проаналізували всі можливі шляхи виїзду з Херсонської, Луганської, Донецької та окупованих частин Миколаївської, Запорізької та Харківської областей.

«Команда проєкту є дійсно унікальною, бо до її складу входять журналісти і редактори, які працювали в окупованих на сьогодні містах, і дуже добре обізнані з ситуацією там. Також ми матимемо інформацію безпосередньо з непідконтрольних територій. Тож наші слухачі не лише знатимуть, що відбувається в певному місці, але й дійсно почують, як зараз звучить цей регіон», — розповідає про підготовку проєкту головний продюсер «Українського радіо» Євген Чиж.

Нагадаємо, за декілька днів після повномасштабного вторгнення рф, «Українське радіо» запустило кілька нових передавачів середніх хвиль, завдяки яким сигнал «Українського радіо» можна чути навіть там, де сигнали українських радіостанцій в FM-діапазоні глушаться чи замінюються сигналами російських радіостанцій.

На частоті 873 АМ сигнал «Українського радіо» можна чути в Донецькій і Луганській області, а на частоті 1278 AM — зокрема у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та у Криму.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду