На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному

На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному

11:47,
23 Березня 2020
3583

На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному

11:47,
23 Березня 2020
3583
На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному
На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному
На час карантину пари ведучих на «Українському радіо» працюють по одному. Це пов’язано з тим, що службових автомобілів не вистачає, а в компанії немає зайвих коштів на таксі.

Про це в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» сказав ведучий, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін.

Під час програми написав один із слухачів на студійний Viber і запитав, де його напарниця Тамара Гусейнова.

Дмитро Хоркін пояснив, що на час карантину, коли у Києві ввели режим надзвичайної ситуації, всі пари ведучих працюватимуть по одному. «Службових автомобілів на всіх не вистачає, а на таксі дорого добиратися. У пішій доступності від радіо живуть одиниці», – сказав він.

Ведучий додав, що він якраз на «Українське радіо» добирається пішки.

Варто зазначити, що програму «Сьогодні. Зранку» з 08:12 до 09:55 (з перервою на новини) раніше по черзі вели дві пари ведучих – Христина Стець із Богданом Буткевичем і Тамара Гусейнова з Дмитром Хоркіним. Наприкінці січня Богдан Буткевич взяв творчу відпустку в ранковій програмі і відтоді зосередився на інших проєктах. Тож Христина Стець практично з початку 2020 року веде сама ранкові ефіри.

Ще дві пари ведучих «Українського радіо» вели програму «Сьогодні. Ввечері» з 18:10 до 19:44 з перервою на новини: Олена Зелінченко та Юрій Табаченко і Наталія Чорна та Віталій Науменко.

Востаннє ведучі працювали у парі 13 березня, тоді ефір вели Наталія Чорна та Віталій Науменко.

А уже з 16 березня в студії працювали по одному Юрій Табаченко чи Олена Зелінченко.

Також зміни через карантин торкнулися ранкової програми «Культура. Live» на радіо «Культура», яка виходила з 08:07 до 09:57 з перервою на новини та радіоблоги.

Останній випуск прямоефірної ранкової програми вийшов 17 березня, його вели Денис Денисенко і Катерина Толокольнікова. Також над програмою працюють пари ведучих  Марина Люта і Олександр Ковальов та Людмила Ляхевич і Володимир Зайончковський

Із 18 березня сітка мовлення дещо змінилася. Наприклад, сьогодні, 23 березня, замість ранкової програми слухачі мали можливість почути програму «Імператив» з ведучим Василем Шандром (08:09 – 08:57), «Поезію» з ведучою Ольгою Головецькою (09:07 – 09:12) і програму «Права людини – понад усе», з ведучою Іриною Славінською (09:15 – 09:55).

Наразі на радіо «Культура» у ранковому слоті залишилася програма «ФізКультура»з ведучою Дар'єю Озерною.

На радіо «Промені» ранкову програму «РанокПРО» з 09:03 до 11:00 ведуть пара ведучих – Ольга Бабчук і Павло Туптинський та Євген Павлюковський і Ярина Скуратівська. Правда, з 18 по 20 березня програма не виходила. Сьогодні, у понеділок 23 березня, «РанокПРО» вели у прямому ефірі Євген Павлюковський і Ярина Скуратівська.

Також варто зазначити, що ведучі трьох каналів «Українського радіо» (Першого каналу «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура») спілкуються з гостями здебільшого онлайн. Більшість із прямоефірних програм присвячені темі коронавірусу COVID-19. Як повідомила пресслужба Суспільного, загалом на «Українському радіо» про ситуацію з коронавірусом говорять майже 8 ефірних годин на добу. Протягом дня її обговорюють в ефірі приблизно 40 разів, щоб максимально оперативно надавати слухачам об’єктивну інформацію про стан справ в Україні.

Нагадаємо, з 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу, продовжує інформувати про перебіг пандемії COVID-19 та застерігає, як вберегтися від хвороби.

Як писав «Детектор медіа», у прямоефірному токшоу «Зворотний відлік» на «UA:Першому» ведучі, учасники та експерти говорили без участі аудиторії. У наступних випусках під час карантину продовжать працювати у такому форматі.  

Також під час карантину  під час програми «Тема дня» на «UA: Першому» з гостями спілкуються лише онлайн.

Додамо, на радіо «Культура» на час карантину побільшає поезії та радіотеатру. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду