У Литві ретранслюють «Українське радіо»

У Литві ретранслюють «Українське радіо»

11:58,
8 Квітня 2022
3822

У Литві ретранслюють «Українське радіо»

11:58,
8 Квітня 2022
3822
У Литві ретранслюють «Українське радіо»
У Литві ретранслюють «Українське радіо»
Середні хвилі Радіо Балтійська хвиля покривають мовлення у країнах Західної Європи до Португалії, країнах Північної Європи, а також на європейській частині Росії.

Радіо Балтійська хвиля ретранслює «Українське радіо» на частоті 1386 кГц зі свого передавача на території Литви.

Про це повідомляє Суспільне.

Середні хвилі Радіо Балтійська хвиля покривають мовлення у країнах Західної Європи до Португалії, країнах Північної Європи,а також на європейській частині Росії.

Раніше мовники Чехії, Польщі, Болгарії, Словенії, Франції та Румунії через власні стрімінгові системи в інтернеті почали ретранслювати інформаційний марафон «Українського радіо».

Поширення сигналу «Українського радіо» в інших країнах відбувається для інформування українців, які виїхали за кордон у зв’язку з російською агресією, а також для оперативного поширення інформації для україномовних жителів у цих країнах.

«Українське радіо» можна слухати в мобільному додатку mujRozhlas.cz. Додатково Чеське радіо готує подкаст «Новини для українців у Чеській Республіці» та інший аудіоконтент, який запустять незабаром.

На північному сході Румунії у вечірній час також можна чути сигнал «Українського радіо» у середньохвильовому діапазоні на частоті 657 AM.

«Українське радіо» можна слухати  у всіх регіонах України через АМ та FM-частоти, які вказані за посиланням

«Українське радіо» мовить в середньохвильовому діапазоні на території всієї країни. У населених пунктах, де немає FM-частоти, або в разі збоїв у її роботі перемикайте приймачі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах 1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц та 657 кГц.

Раніше у зв'язку з численними запитами від українських та іноземних радіостанцій «Українське радіо» дозволило ретрансляцію свого сигналу на мережах радіостанцій будь-якої форми власності.

Сигнал «Українського радіо»:

  • Інтернет: http://91.218.213.49:8000/ur1-mp3
  • Супутник Amos3 (4° W):
  • Частота — 11 139,5 МГц
  • Поляризація — горизонтальна (Н)
  • Символьна швидкість — 30,000 Мсимв/с
  • Предкорекція помилок (FEC) — ¾
  • Українське Радіо — UR-1.

Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал «Українського радіо» покриває більшу територію України та інших країн світу включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів. Окрім того, на середніх хвилях сигнал «Українського радіо» можна безперешкодно чути під час руху автотранспортом територією, яка покривається відповідним сигналом. Як зазначають технічні спеціалісти «Українського радіо», практично всі радіоприймачі — від найстаріших до найновіших моделей, які сьогодні є у людей, працюють у середньохвильовому діапазоні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду