Зураб Аласанія: щоб НСТУ було створене як акціонерне товариство, потрібне політичне рішення

«Я постійно тримаю це питання на контролі. Дійсно, документи відповідають необхідності щодо ДАТ. Для реалізації питання необхідне політичне рішення, і воно вже є, та проведення необхідних процедур. Я впевнений, що це буде найближчим часом», - зазначив Аласанія.    
 
 
«Ми стали працювати у напрямку державного підприємства як оптимально-можливої форму. Для цього були підготовлені та направлені відповідні документи  на розгляд Держкомтелерадіо та КМУ», - зауважив генеральний директор. 
 
 
Спочатку планувалося, що НСТУ буде створено як  державне підприємство. На міжнародній конференції у Києві 1 липня 2014 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк висловився за створення НСТУ як публічного акціонерного товариства – Державна акціонерна компанія «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
 
 
НТКУ підготувала новий пакет документів та направила на розгляд Держкомтелерадіо та КМУ. Документи були передані для експертної оцінки провідній міжнародній юридичній компанії, яка підтвердила переваги та доцільність щодо статусу ДАТ.
 
«Суспільне мовлення»
 
comments powered by Disqus