Телеканал «До ТеБе» шукає журналістів і операторів для роботи у Донецькій області

Про це йдеться на сайті «До ТеБе».

 «ЖУРНАЛІСТ у Краматорську/Словянську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) журналіста.

Резюме просимо направляти на адресу liga.suzdalev@yandex.ua.

 ЖУРНАЛІСТ у Волноваському районі 

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у територіальній редакції (Волноваський район) журналіста.

Резюме просимо направляти на адресу liga.suzdalev@yandex.ua.

 ТЕЛЕОПЕРАТОР у Краматорську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) телеоператора.

Резюме просимо направляти на адресу liga.suzdalev@yandex.ua.

 ЖУРНАЛІСТ та ТЕЛЕОПЕРАТОР у Покровську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у територіальній редакції (місто Покровськ) журналіста та телеоператора. Бажана наявність власного автомобіля та знімальної техники.

Резюме просимо направляти на адресу liga.suzdalev@yandex.ua.

 ЖУРНАЛІСТ та ТЕЛЕОПЕРАТОР у Добропіллі

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у територіальній редакції (місто Добропілля) журналіста та телеоператора. Бажана наявність власного автомобіля та знімальної техніки.

Резюме просимо направляти на адресу liga.suzdalev@yandex.ua», – зазначено у розділі «Вакансії».

«Телеканал До ТеБе . Радіо Голос Донбасу вже тиждень, як набув статусу регіонального суспільного мовника, тому шукає тих, хто хоче долучитися до побудови міцного та дуже цікавого для людей телебачення та радіо. Нам потрібні журналісти у Волноваському районі, Покровську, Добропіллі та, звісно ж, у Краматорську. Не відмовимося й від телеоператорів», – написав у себе на сторінці у Facebook заступник директора виконавчого філії НСТУ «Донецька регіональна дирекція» Ілля Суздалєв.  

Нагадаємо, телеканал «До ТеБе» збільшив мовлення в районах окупованого Донецька. від грудня 2016 року телеканал можна дивитися на звичайну антену в південній частині Донецька, а також у Пролетарському районі, розташованому на заході Донецька.

Додамо, Донецька обласне телебачення після евакуації з Донецька 27 лютого 2015 року відновило мовлення під логотипом «До ТеБе». Наразі канал у цифровому та аналоговому форматах або через кабельні мережі можна дивитися у переважній більшості міст та районів Донецької області, підконтрольних українській владі. Також на більшій території регіону в FM-діапазоні доступне радіо «Голос Донбасу».

19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. 

comments powered by Disqus