Олександр Харебін, Вікторія Романова і Стюарт Барлоу стали продюсерами «Євробачення-2017»

Про це йдеться у повідомленні на сайті EBU (Європейської мовної спілки).

Вікторія Романова приєднався до НТКУ в 2005 році. З 2007 року вона є главою української делегації на «Євробачення». У 2016 році пані Романова очолювала делегацію-переможницю.

Олександр Харебін працює в НТКУ в якості першого заступника генерального директора з 2015 року.

Виконавчий директор «Євробачення» Йон Ола Санд радий, що Олександр Харебін і Вікторія Романова офіційно приєдналися до команди з виробництва пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у Києві.

«Вони обоє, безумовно, відіграли визначальну роль у доведенні процесу до цієї точки з моменту перемоги у Стокгольмі раніше цього року. Як Європейська мовна спілка, так і Наглядова рада Євробачення беззаперечно впевнені у них обох. Вікторія, будучи багато років головою делегації від України, має глибоке розуміння складної організації конкурсу, тож ми віримо, що разом із Олександром, який надзвичайно добре розуміється на внутрішньоукраїнських процесах, їм вдасться наступного року в травні створити в Києві три грандіозні шоу», – сказав він.

Йон Ола Санд назвав Стюарта Барлоу першокласним шоу-продюсером. «Стюарт має великий досвід прямих телевізійних трансляцій та вже багато років є частиною сім’ї Євробачення. Він привнесе надзвичайно багато знань, які будуть корисними Національній телекомпанії України у створенні цьогорічного конкурсу, та вже тісно працює з ЄМС та НТКУ над пошуком необхідного для зведення в єдине ціле того, що стане дивовижним 62-м пісенним конкурсом «Євробачення» у Києві», – зазначив він.

Нагадаємо, півфінали «Євробачення-2017» пройдуть у Києві 9 та 11 травня, фінал запланований на 13 травня 2017 року. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі Дніпра.

Як писав раніше сайт «Суспільне мовлення», колишній генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія повідомляв, що НТКУ довго вела переговори з шоу-продюсером, який спеціалізується саме на таких конкурсах. Він просив за свою роботу 12-15 тисяч євро на місяць. Зараз уже знизив ціну, сказав Зураб Аласанія.

comments powered by Disqus