Княжицький стверджує, що Комітет свободи слова не голосував за його проект про другий суспільний телеканал на базі «Інтера»

«Ніякого голосування за мій проект не було, ми домовилися його розглянути на наступному засіданні», – сказав нардеп.

Нагадаємо, цей проект Микола Княжицький представив 18 червня на черговому засіданні Комітету, яке через відсутність кворуму (було усього 5 депутатів) відбулося в режимі наради. Оскільки члени Комітету не змогли проголосувати за жодне питання порядку денного, голова Комітету Микола Томенко запропонував проголосувати за них о 12:00 19 червня в перерві між сесійними засіданнями.

У коментарі «Телекритиці» Микола Томенко сказав, що голосування відбулося, більшість членів Комітету не підтримали проект Миколи Княжицького.

«Якщо автор проекту наполягає ще раз обговорити його проект, ми можемо це зробити. Але очевидно, що це не вплине на думку членів Комітету, і більшість з них знову його не підтримають, оскільки ми не хочемо, щоб Комітет підміняв собою Нацраду з питань телебачення і радіомовлення і суди», – сказав Микола Томенко.

Нагадаємо, Микола Княжицький пропонував створити другий суспільний телеканал на базі «Інтера». Він вважає, що держава не спромоглася вирішити питання про створення для громадського телеканалу організаційно-технічної бази та виділення додаткових каналів мовлення. Крім того, про це не йдеться й нещодавно ухваленому закону про створення СМ. Однак ця проблема може бути усунена шляхом проведення ревізій виданих ліцензій та прийнятих рішень щодо ліцензування, вважає автор законопроекту. Одним із телеканалів, які свого часу незаконно отримали частоти, на думку пана Княжицького, є «Інтер». Саме на його базі Микола Княжицький пропонує створити ще один канал СМ.

Джерело: Телекритика

comments powered by Disqus