На Суспільному підвищення окладів працівників некерівного складу почнуть із філій

На Суспільному підвищення окладів працівників некерівного складу почнуть із філій

19:38,
8 Лютого 2021
16292

На Суспільному підвищення окладів працівників некерівного складу почнуть із філій

19:38,
8 Лютого 2021
16292
На Суспільному підвищення окладів працівників некерівного складу почнуть із філій
На Суспільному підвищення окладів працівників некерівного складу почнуть із філій
Перше підвищення заплановане у травні.

У Національній суспільній телерадіокомпанії у травні 2021 року планують у філіях підвищити оклади працівників некерівного складу. Почнуть із найбільш недоплачених посад некерівного складу.

Про це корпоративному сайту Суспільного сказав член правління НСТУ Микола Чернотицький.

За його словами, впровадження буде відбуватись у кілька етапів, оскільки це велике збільшення фонду оплати праці. 

«У першу чергу ми будемо підвищувати оклади працівників некерівного складу й почнемо з філій. Перше підвищення заплановане у травні. Далі, у серпні, відбудеться підвищення для працівників некерівного складу центральної дирекції. Ми почнемо саме з найбільш недоплачених посад некерівного складу», – зазначив він.

Пан Чернотицький пояснив,  що далі буде ще одна хвиля підвищення заробітних плат, уже для тих посад, де відсоток недоплати відносно ринку менший.

«У жовтні буде друга хвиля перегляду окладів для некерівного складу працівників філій. І вже в останню чергу відбудеться підвищення посадових окладів працівників керівного складу», – сказав він.

У НСТУ планують усі ці етапи провести до кінця 2021 року, аби вже на 2022 рік рівні оплати праці у компанії відповідали запропонованим у грейдинговій системі.

За його словами, на етапі впровадження система преміювання буде без змін.

«Але вже після впровадження грейдингу та підвищення окладів ми б хотіли  перейти на щоквартальне, а не щомісячне преміювання», – розповів Микола Чернотицький.  

Він пояснив, що після переходу на грейдингову систему НСТУ щомісяця знадобиться фонд оплати праці на понад 20 мільйонів більший, ніж теперішній.

Директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко розповіла, що посадові оклади за результатами впровадження грейдингу ні в кого не будуть зменшені.

«Для більшості працівників дійсно буде відчутне підвищення окладів. Однак для декого (близько 300 посад у компанії) підвищення не відбудеться взагалі, бо ці посадові оклади уже відповідають ринковим орієнтирам», – зазначила Вікторія Сидоренко.

За словами партнера міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії EY Ольги Горбановської, під час впровадження грейдингу чимале значення має регіон, адже у різних областях України — різний ринок праці, і заробітна плата в містах-мільйонниках зазвичай вища від заробітної плати тих же фахівців у невеликих містах.

Вона зазначила, що у більшості компаній зарплатня топменеджера з першого грейду і працівника некерівного складу останнього грейду відрізняються у 28 разів, а для низки  компаній різниця між зарплатою найбільш оплачуваної посади та найменш оплачуваної посади становить 80 разів. «Для Суспільного це більш ніж утричі менша різниця», – сказала вона.

Нагадаємо, у 2020 році наглядова рада Суспільного затвердила нові Умови і розміри оплати праці працівників НСТУ, якими розпочала перехід до грейдингової системи оплати праці та доручила правлінню підготувати проект плану її впровадження для розгляду комітетом з питань призначень та винагород посадових осіб.

У липні 2020 Національна суспільна телерадіокомпанія України підписала договір із компанією Ernst&Young щодо розробки грейдингової структури оплати праці НСТУ.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду