osvita.mediasapiens.ua

Зураб Аласанія: У регіонах звільню всіх, хто продає «джинсу»

Для НТКУ важливо, щоб глядач вмикав канал, коли йому потрібно буде дізнатися правду, сказав в ефірі на «Громадському радіо» Зураб Аласанія.

За його словами, на «UA:Перший» останні два роки не роблять «поганки» – «джинси», «заказухи» тощо. «Нам не диктують політики і олігархи, хоча ми є державними, вони нас вже навіть не чіпають», – каже Зураб Аласанія.

Він вважає, що у регіонах, «заказуха» ще, на жаль, залишається.

«Наступного року, коли я звільню всіх, хто цю «джинсу» продає і забороню це робити, вони опиняться в такій самій ситуації, що й ми зараз, тому що наразі вони тримаються за рахунок тих продажів», – зазначив пан Аласанія.

Суспільний мовник не для рейтингів, переконаний очільник НТКУ. «Він має бути цікавим, але це не головний акцент. Мовник має бути правильним, він має давати людям освіту і просвіту, виховувати людей, потруху тягнучи їх вгору», – додав пан Аласанія.

Глядач не обов’язково має вмикати суспільний мовниккожен день. Пан Аласанія вважає, що розваги глядач може подивитися і на іншому каналі, а от коли щось трапляється, він буде знати, що тут йому скажуть правду на суспільному.

Зураб Аласанія сподівається, що з 1 січня наступного року НТКУ стане НСТУ (Національною суспільною телерадіокомпанією України). І суспільний мовник в Україні, нарешті, з’явиться. Для глядача телеканалу «UA:Перший» особливо нічого не зміниться. Він буде суспільним мовником за принципами і робитиме свою справу, незалежно від того, буде юридичною структурою, чи ні.

Нагадаємо, сайт "Суспільне мовлення" писав, що важливо знати працівникам філій НТКУ про процес створення Суспільного мовлення.

comments powered by Disqus