osvita.mediasapiens.ua

Дніпропетровське обласне радіо здобуло FM покриття у Дніпрі та області

З 1 серпня Дніпропетровське обласне радіо вперше здобуло FM покриття у Дніпрі та області і має реальну змогу видавати в ефір свої програми, повідомляє керівник обласного радіо Ірина Івахненко виданню «Вісті Придністров'я».

«Ми відрізняємося від уже нав’язаного нам стереотипу FM-станцій, на яких здебільшого лунає музика і реклама. Редакційна політика обласного радіо не змінюється: ми працюємо для слухачів усіх вікових категорій, незалежно від їхньої професійного чи соціального статусу. І наше головне завдання зробити ці передачі цікавими, актуальними, об’єктивними, сучасними. Звичайно, головне наше завдання — це першими повідомляти про події, які сталися у регіоні та обласному центрі. Подавати об’єктивно, не перекручуючи факти і не дозволяючи власних необ’єктивних оцінок», – зазначила Ірина Івахненко.

За словами пані Івахненко, дуже важливо, що передачі українського радіо можна слухати у мережі FM . Вона пропонує звернути увагу на найцікавіші програми.

Програма «Діалог» — це розмова з авторитетним співрозмовником, авторитетною людиною.  Передача «Відкрита студія» —  це діалог не журналістів, а саме наших радіослухачів з представниками влади, сфери ЖКГ,  освіти, науки, культури.

«Назви наших програм самі говорять про себе «Правовий час» журналістки Людмили Громовик – це юридична консультація, правовий провідник. «Контрольна для вчителя» передача Вікторії Сидоренко – це обмін досвідом навчання і виховання дніпропетровськими педагогами. І повірте,  він надзвичайно цікавий, бо наші вчителі і власні підручники видають, і навчальні посібники і є багато в чому новаторами на теренах держави», – анонасує програми Ірина Івахненко.

«Український вибір»  програма про наші перспективи європейського розвитку, Європейської інтеграції.

 «Художнє слово» — про творчий доробок письменників і поетів Придніпровського краю.

«Шукаймо у собі Шевченка» – це багатолітнє дослідження заслуженої журналістки  України  Наталі Старюк  творчості, життя, філософії Тараса Шевченка.

«Театральна афіша» – це прем’єри і спектаклі, актори і режисери. «Дивоцвіт»  – культурний калейдоскоп життя області,  творчість художників і народних майстрів.

Звучать на новій хвилі і популярний «Музичний радіокур’єр» — авторська програма заслуженого діяча культури Анатолія Литвина, музичні твори до якої він добирає із власної унікальної фонотеки, яку збирав протягом життя і продовжує це роботи, щедро ділиться з радіослухачами надбаннями. 

Дитячі програми «Веселка», «Дитячий майданчик», « Шкільний експрес», «Казки мого дитинства». І ще передача «Життя-буття».

Нагадаємо, нові частоти тепер є у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Черкаській і Чернігівській областях. Відтак ФМ-мережа «Українського радіо» зросла до 55 частот у 19 областях України. Бракує частот у Івано-Франківську, Одесі та Харкові.

comments powered by Disqus