Суспільне повідомило, як можна долучитись до написання Радіодиктанту національної єдності 2023
Суспільне повідомило, як можна долучитись до написання Радіодиктанту національної єдності 2023
Як повідомляє корпоративний сайт Суспільного, щоб написати Радіодиктант національної єдності 2023, потрібно 27 жовтня об 11:00 за київським часом увімкнути зручний для вас майданчик трансляції.
Суспільне мовлення запропонувало всі можливі формати для участі в радіодиктанті:
- його можна слухати на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура»;
- дивитися в етері телеканалу «Суспільне Культура»;
- долучитися на диджитал-майданчиках: ютуб-каналі «Українського радіо» та фейсбук-сторінках Суспільного.
Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Особливо важливо зараз об'єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях.
30 жовтня об 11:00 буде оприлюднено текст радіодиктанту — і можна самостійно перевірити свої результати.
А для того, щоб ваш диктант перевірили фахівці, написаний текст потрібно:
- відправити паперовим листом на адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб на штемпелі була дата 27, 28 або 29 жовтня;
- сфотографувати/відсканувати (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати до 11:00 30 жовтня на адресу rd@suspilne.media.
Ви також можете зробити фото чи відео того, як ви пишете Радіодиктант національної єдності або готуєтеся до нього, та опублікувати в соціальних мережах із гештегом #пишеморазом.
Нагадаємо, цьогоріч радіодиктант називатиметься «Дороги України». Авторкою тексту радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша в популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський.
Кількість учасників торішнього Радіодиктанту національної єдності була рекордною. Радіодиктант у 2022 році писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах, разом з науковцями на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. На перевірку тексту радіодиктанту на «Українське радіо» загалом надійшло понад 30 тисяч електронних листів і майже 10 тисяч паперових. Редакція «Українського радіо» отримала листи з усіх куточків України, разом із тимчасово окупованими територіями, а також із понад двадцяти іноземних країн.
Фото: Суспільне