Філії Суспільного трансформують у хаби і бюро

Філії Суспільного трансформують у хаби і бюро

14:03,
16 Лютого 2023
3424

Філії Суспільного трансформують у хаби і бюро

14:03,
16 Лютого 2023
3424
Філії Суспільного трансформують у хаби і бюро
Філії Суспільного трансформують у хаби і бюро
Автори:
Разом вони мовитимуть у прямому ефірі 24 години на добу.

До 2025 року у Національній суспільній телерадіокомпанії України планують створити шість хабів і бюро на базі 22 філій.

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказав член правління НСТУ, відповідальний за напрям управління персоналом, Дмитро Козлов.

За його словами, планують створити центральний, західний, північно-західний, північно-східний, південний та східний хаби. «У кожному з них працюватиме регіональний центр виробництва, бюро у сусідніх регіонах та гіперлокальна мережа журналістів у громадах», — сказав Козлов.

Голова правління НСТУ Микола Чернотицький додав, що хаби уже працюють у Львові, Ужгороді  і Рівному, зі студій яких виходить міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив». За допомогою донорів, у всіх хабах побудують маленькі ньюзхауси. «У Львові зараз готується велика студія, такої навіть в “Олівці” немає», — додав Чернотицький. Зокрема, за його словами, у межах японського проєкту  JICA побудуть студії у Львові, в Одесі, Європейський Союз профінансує будівництво студії у Черкасах. «У нас не закритий Чернігів і східний хаб із безпекових причин — ми повернемося до нього, коли буде перемога», — поділився Чернотицький.

За планом Суспільного, хаби і бюро разом мають створити цілодобовий інформаційний телеканал. Наразі філії Суспільного виробляють 12 годин інформаційного мовлення.

У хабах працюватиме 98 людей, у бюро — 45 людей. Кожен із хабів вироблятиме 4—6 годин прямого ефіру на день. За контент, який виготовляє хаб, буде відповідальний шеф-редактор. У бюро керівником творчих підрозділів стате шеф-редактор. За менеджером залишається господарська частина. Гіперлокальна мережа журналістів підпорядковується шеф-редакторам у кожному регіоні.

Як писав «Детектор медіа», на Суспільному впроваджують нову концепцію регіонального мовлення на 2022– 2025 роки. Восени 2022 року Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України схвалила цю концепцію.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
П#рнхаб
13:24 / 17.02.2023
Можно одразу в п#рнхаб трансформувати. Раби, що залишились, стерплять все. А владі і суспільству поки що не до того. Утім, ніщо не вічне. Щастя на обличчі Чортотицького і Остапи щось не видно, не дивлячись на бабло. І це правильно. Боятися і нервувати це тепер з вами до кінця життя. Платити по рахунках доведеться. Чому? Бо суспільство міняється. Нехай не так швидко, як мені хотілося б, але міняється. Тому... думай-те.
емпату
09:34 / 17.02.2023
Це було у програмі Зураба Аласанії, з якою він виграв конкурс у квітні 2017-го. Тоді він не зміг це втілити в життя, бо був спротив. Зараз спротиву немає. Залишились покірні. Їм все одно. Бюро чи не бюро. Нічого нового нинішні керманичі придумати не можуть. От і дістають з шухляди те, про що хтось вже встиг забути. І видають за нове. Така їхня сутність.
эмпату
17:29 / 16.02.2023
Чтоб сидеть за миллионы ровно на попе. Тот момент, когда хочется жесткого государственного управления. И не просто разонать эту кучу, а посадить за растрату финансов на всякое лайно. Жаль некому. Скопище импотентов в Держкомтелерадио в том числе.
Суспільний емпат
15:22 / 16.02.2023
Чергові витрати державних грошей на зміну вивісок без зміни сутності роботи. Для чого?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду