Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

13:00,
8 Лютого 2018
6937

Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

13:00,
8 Лютого 2018
6937
Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт
Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт
Телеканал «UA: Донбас», який утворився внаслідок об’єднання Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, розпочав онлайн-мовлення на однойменному сайті.

Сайт «UA: Донбас» містить наступні рубрики: Новини (Відеоновини, Суспільство, Економіка, Політика, Події та кримінал, Освіта, Культура, Спорт), Телепроекти («Добнас live», «Дондас lite», «Тема дня», «Рідна Україна», «Пряма лінія»), Телепрограма, радіо «Пульс», радіо «Голос Донбасу» і «UA: Донбас онлайн».

Як повідомили на телеканалі, наразі сайт допрацьовують у зв’язку з тим, що поки що радіо «Голос Донбасу» не можна послухати онлайн.

Також із сайту «UA: Донбас» можна перейти на офіційні сторінки телеканалу на інших платформах: Facebook, Twitter, YouTube.

Канал «UA: Донбас» деякий час не мав онлайн-мовлення. Наприкінці 2017 року керівництво каналу вирішило закрити сайт Луганської філії НСТУ, який мав назву ЛОТ. Деякий час сюжети новоствореного каналу «UA: Донбас» виходили на сайті телеканалу «До ТеБе» Донецької філії НСТУ. Менеджер «UA: Донбас» Андрій Шаповалов у січні 2018 року запевняв сайт «Суспільне мовлення», що найближчим часом користувачі інтернет зможуть дивитися всі програми «UA: Донбас», а також онлайн-мовлення на новому сайті.

Нагадаємо, 7 листопада в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровані зміни щодо назви Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, які об’єдналися і стали «UA: Донбас». Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку.

На початку січня 2017 року об’єднана філія НСТУ «UA: Донбас» запустила тестове мовлення телеканалу «UA: Донбас», який замінив в ефірі луганський обласний телеканал ЛОТ і донецький обласний канал «До ТеБе». В ефірі телеканалу виходить понад 8 годин передач власного виробництва (планується збільшити), а також фільмопоказ і програми інших філій НСТУ – у тих самих обсягах, що були передбачені ліцензіями ЛОТ і «До ТеБе». Водночас у філії залишаться дві окремі радіостанції – донецька «Голос Донбасу» і луганська «Пульс».

15 січня 2018 року телеканал «UA: Донбас» розпочав супутникове мовлення. Це дає можливість усім телеглядачам Донбасу без перешкод дивитися Суспільне. 

Раніше редакція Донецької філії знаходилася у книжковому магазині у Краматорську за адресою: вул. Академічна, 48. Проте, у грудні 2017 року Донецька обласна військово-цивільна адміністрація (ОВЦА) на чолі з Павлом Жебрівським на базі комунального підприємства Донецької обласної ради «Регіональна телерадіокомпанія “Регіон-Донбас”» створила супутниковий телеканал ДTV (або «Донеччина-TV»). Місцева влада зареєструвала студію за тією ж адресою, що була у телеканалу «До ТеБе». Новий канал очолив колишній керівник Донецької філії Суспільного мовника Ілля Суздалєв, а запуск тестового мовлення відбувся січні 2018 року. Через чотири місяці після звільнення з Донецької філії НСТУ Ілля Суздалєв повернувся у те ж саме крісло, яке належало керівнику, але тепер у статусі керівника каналу ДTV.

Відповідно, редакція «UA:Донбас» в Краматорську переїхала в інше приміщення. Студію відкриють на вул. Катеринича, 17.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду