Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

13:00,
8 Лютого 2018
7159

Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт

13:00,
8 Лютого 2018
7159
Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт
Телеканал «UA: Донбас» запустив сайт
Телеканал «UA: Донбас», який утворився внаслідок об’єднання Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, розпочав онлайн-мовлення на однойменному сайті.

Сайт «UA: Донбас» містить наступні рубрики: Новини (Відеоновини, Суспільство, Економіка, Політика, Події та кримінал, Освіта, Культура, Спорт), Телепроекти («Добнас live», «Дондас lite», «Тема дня», «Рідна Україна», «Пряма лінія»), Телепрограма, радіо «Пульс», радіо «Голос Донбасу» і «UA: Донбас онлайн».

Як повідомили на телеканалі, наразі сайт допрацьовують у зв’язку з тим, що поки що радіо «Голос Донбасу» не можна послухати онлайн.

Також із сайту «UA: Донбас» можна перейти на офіційні сторінки телеканалу на інших платформах: Facebook, Twitter, YouTube.

Канал «UA: Донбас» деякий час не мав онлайн-мовлення. Наприкінці 2017 року керівництво каналу вирішило закрити сайт Луганської філії НСТУ, який мав назву ЛОТ. Деякий час сюжети новоствореного каналу «UA: Донбас» виходили на сайті телеканалу «До ТеБе» Донецької філії НСТУ. Менеджер «UA: Донбас» Андрій Шаповалов у січні 2018 року запевняв сайт «Суспільне мовлення», що найближчим часом користувачі інтернет зможуть дивитися всі програми «UA: Донбас», а також онлайн-мовлення на новому сайті.

Нагадаємо, 7 листопада в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровані зміни щодо назви Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, які об’єдналися і стали «UA: Донбас». Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку.

На початку січня 2017 року об’єднана філія НСТУ «UA: Донбас» запустила тестове мовлення телеканалу «UA: Донбас», який замінив в ефірі луганський обласний телеканал ЛОТ і донецький обласний канал «До ТеБе». В ефірі телеканалу виходить понад 8 годин передач власного виробництва (планується збільшити), а також фільмопоказ і програми інших філій НСТУ – у тих самих обсягах, що були передбачені ліцензіями ЛОТ і «До ТеБе». Водночас у філії залишаться дві окремі радіостанції – донецька «Голос Донбасу» і луганська «Пульс».

15 січня 2018 року телеканал «UA: Донбас» розпочав супутникове мовлення. Це дає можливість усім телеглядачам Донбасу без перешкод дивитися Суспільне. 

Раніше редакція Донецької філії знаходилася у книжковому магазині у Краматорську за адресою: вул. Академічна, 48. Проте, у грудні 2017 року Донецька обласна військово-цивільна адміністрація (ОВЦА) на чолі з Павлом Жебрівським на базі комунального підприємства Донецької обласної ради «Регіональна телерадіокомпанія “Регіон-Донбас”» створила супутниковий телеканал ДTV (або «Донеччина-TV»). Місцева влада зареєструвала студію за тією ж адресою, що була у телеканалу «До ТеБе». Новий канал очолив колишній керівник Донецької філії Суспільного мовника Ілля Суздалєв, а запуск тестового мовлення відбувся січні 2018 року. Через чотири місяці після звільнення з Донецької філії НСТУ Ілля Суздалєв повернувся у те ж саме крісло, яке належало керівнику, але тепер у статусі керівника каналу ДTV.

Відповідно, редакція «UA:Донбас» в Краматорську переїхала в інше приміщення. Студію відкриють на вул. Катеринича, 17.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду