Телеканал «UA: Донбас» готує запуск тестового мовлення – Шаповалов

Телеканал «UA: Донбас» готує запуск тестового мовлення – Шаповалов

14:25,
16 Листопада 2017
4590

Телеканал «UA: Донбас» готує запуск тестового мовлення – Шаповалов

14:25,
16 Листопада 2017
4590
Телеканал «UA: Донбас» готує запуск тестового мовлення – Шаповалов
Телеканал «UA: Донбас» готує запуск тестового мовлення – Шаповалов
Напередодні Нового року, 30 грудня 2017 року, телеканал «UA: Донбас» розпочне тестове мовлення . До його складу ввійдуть Луганський обласний телеканал ЛОТ і Донецький обласний канал «До ТеБе». Злиття назв відбулося в рамках реформи Суспільного мовлення.

Уже з  2018 року, телевізійне суспільне мовлення на Луганщині і Донеччині зазнає значних змін – розпочнеться постійне мовлення. Про це в ефірі радіо «Пульс» повідомив директор Регіональної філії ПАТ «НСТУ» Андрій Шаповалов. 

«Це дозволить нам зробити якісний канал на дві області абсолютно іншого ґатунку. Це канал буде національного рівня. І, враховуючи ті проблеми, які об’єднують Луганську і Донецьку область сьогодні, це, можна казати, абсолютно природне поєднання. І переконаний, що це дасть нам тільки позитивний рух і дасть можливість нашим телеглядачам і радіослухачам отримати абсолютно інший варіант висвітлення подій в цих двох на сьогодні буремних регіонах», — розповів в ефірі Андрій Шаповалов.

За словами Андрія Шаповалова, Луганське обласне радіо «Пульс» і Донецьке обласне радіо «Голос Донбасу» вестимуть мовлення в тому ж режимі, як і сьогодні. В радіомовленні злиття не передбачено. Бо потреби телеглядачів і радіослухачів різняться.

«Радіо воно більш мобільне, більш локальне. І сьогодні формати цих радіостанцій дещо відрізняються. Тому радіо «Пульс» лишиться на Луганщині, "Голос Донбасу" на Донеччині. Тим більше, що сьогодні є можливість посилити наші дві області FM-мовленням. Студія "Голосу Донбасу" знаходиться в Києві, у них є можливість запрошувати в прямі ефіри спікерів: народних депутатів, експертів, міністрів. Такий продукт потрібний. Можливо, що деякі проекти будуть спільними "Пульсу" і "Голосу Донбасу"», — наголосив Андрій Шаповалов.

Нагадаємо, 7 листопада в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровані зміни щодо назви Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку.

У новій структурі буде 357 посад, про це йдеться у протоколі правління НСТУ. 

Наразі триває конкурсний відбір менеджера «UA: Донбас» та двох продюсерів для Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду