«UA: Перший» покаже телепрем’єру фільму «Легенда Карпат» з Валерієм Харчишиним та Марією Яремчук

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Події розгортаються в українських Карпатах 18 століття. Життя простих людей під гнітом польської шляхти, молдовських бояр та угорських феодалів було нестерпним. Активний спротив чинили загони опришків на чолі з Олексою Довбушем. І до яких би підступних методів не вдавались його вороги, для перемоги над сміливими опришками та українським Робін Гудом — цього було мало.

Головну роль виконав лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Кохану Олекси Довбуша Марічку зіграла співачка, представниця України на пісенному конкурсі «Євробачення-2014» Марія Яремчук.

Зазначимо, що у суботу та неділю о 22:00 на «UA: Першому» традиційно показують кращі українські та іноземні художні фільми у рамках кіновікенду. Якщо у неділю відбудеться телепрем’єра українського фільму, то у суботу, 19 грудня, вийде в ефір канадський музичний фільм «Різдвяна пісня» Тімоті Бонда. В основі сюжету — історії хорів. Через скорочення бюджету дві нью-йоркські школи об'єднують у Картер-Кресвелльську академію. Але суперництво між хорами навчальних закладів не припиняється після їх злиття. А вчителі музики Діана Дісон, яку грає Наташа Хенстрідж, і Кен Стоддард, роль його виконав Гебріел Хоган, змушені змагатися за єдине місце в новоствореному навчальному закладі. Та чи не переросте суперництво і ворожнеча у дружбу та любов?

Нагадаємо, фільм «Легенда Карпат» вийшов у прокат навесні 2018 року. Ігор Грабович у своїй колонці «"Легенда Карпат" і позитивне мислення» зазначив, що «Легенда Карпат» Сергія Скобуна — приклад саме незалежного кіно, знятого приватним коштом, випущеного в український кінопрокат, імовірно, в надії на фінансовий прибуток. Кажуть, що «Легенда Карпат» присутня на багатьох міжнародних кіноринках і навіть має там успіх.

Фото: фейсбук-сторінка «Легенда Карпат»

comments powered by Disqus