Три канали Суспільного наживо покажуть спецпроект «Майдан: Початок»

Початок ефіру о 18:30, на Майдані Незалежності працюватиме виїзна студія з ведучою Ольгою Сніцарчук до 20:21, йдеться  на сайті «UA: Першого».

Ольга Сніцарчук поспілкується із гостями, які бачили початок революції на власні очі. До студії завітають учасники подій п’ятирічної давнини, громадські активісти та народні депутати.

Також у цей день «UA: Перший» покаже в ефірі міжпрограмні відеоролики, де поєднуються зображення сучасних Майдану Незалежності, Інститутської та інших знакових для Революції Гідності локацій зі звуком, записаним там же п’ять років тому - 21 листопада 2013 року.

Упродовж дня будуть включення з Майдану Незалежності на Першому каналі «Українського радіо».

У «Мистецькому арсеналі» під час відкриття виставки сучасного мистецтва «Революціонуймо» з 19:00 до 21:00 працюватиме виїзна студія радіо «Культура», повідомляє сайт радіо. До студії завітають художники і лідери мистецьких інституцій, зокрема директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло та генеральна директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта. Розмова у визній студії сфокусується на подіях того часу та вираженні їх у мистецтві.

«Радіо "Культура" готує дві години ток-шоу з "Мистецького арсеналу" в день відкриття виставки "Революційонуймо". А вже після трансляції в нашому ефірі ви почуєте запис вистави "Щоденники Майдану" за п'єсою Наталі Ворожбит. Тож в ефірі UA: Радіо Культура весь день звучатимуть голоси Майдану — в поезії, театрі та інших царинах сучасної культури», – зазначила продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська.

Перед включенням із Мистецького арсеналу в ефірі звучатимуть тематичні програми, присвячені Революції Гідності. Зокрема, добірка поезій у лінійній програмі «Поезія на Радіо Культура».

comments powered by Disqus