Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню службу з Ватикану

Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню службу з Ватикану

13:47,
10 Квітня 2020
6964

Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню службу з Ватикану

13:47,
10 Квітня 2020
6964
Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню службу з Ватикану
Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню службу з Ватикану
Суспільні канали «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні мовники, а також «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска та Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу. Окрім того регіональні філії в Житомирі та Запоріжжі організують трансляції наживо за допомогою пересувних телевізійних станцій із місцевих храмів.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

У п’ятницю, 10 квітня, о 22:00 (за київським часом) «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні канали, які мовлять на супутнику, «UA: Донбас» і «UA: Закарпаття», «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска в Колізеї.

На телеканалах трансляція йтиме із сурдоперекладом. 

Коментуватимуть молитву ведучий Кирило Караченцев, журналістка й літургійна органістка Ольга Галаненко та отець Римсько-католицької церкви Сергій Панченко.

У неділю, 12 квітня, о 12:00 «UA: Перший», «UA: Культура» (у повторі о 14:00), всі регіональні канали, «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска. 

Коментуватимуть трансляцію ведучий Кирило Караченцев та отець Римсько-католицької церкви Сергій Панченко в супроводі сурдоперекладу.

Також у суботу, 11 квітня, на телеканалі «UA: Житомир» та на сайті мовника онлайн наживо транслюватимуть богослужіння із Семінарійського костелу Святого Йоана з Дуклі Римо-католицької церкви в Житомирі. Свята Меса Пасхальної Вігілії Воскресіння Господа Ісуса Христа розпочнеться о 20:00 і триватиме до 22:00.

«Минулої неділі ми розпочали трансляції ранкових богослужінь із місцевого римо-католицького костелу. І вже отримали позитивні відгуки від парафіян, які до запровадження карантину відвідували цей храм. Настоятель парафії святого Йоана з Дуклі отець Петро подякував Суспільному мовнику наприкінці служби, а пізніше переказав нам слова подяки від мирян, які дивилися трансляцію на каналі UA: Житомир», — розповіла продюсера Житомирської філії Суспільного Таміла Бутко.

У неділю, 12 квітня, «UA: Житомир»  транслюватиме наживо римо-католицьке та православне богослужіння з місцевих храмів:

  • о 9:00 — богослужіння зі Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим;
  • о 10:30 — Свята Меса із Семінарійського костелу Святого Йоана з Дуклі Римо-католицької церкви. 

Команда «UA: Запоріжжя»  щовихідних показує наживо літургії. Цього тижня на каналі та онлайн на сайті дивіться такі богослужіння:

  • 11 квітня о 20:00 — Пасхальна Вігілія із Санктуарія Отця Бога Милосердного в Запоріжжі;
  • 12 квітня о 09:00 — Божественна літургія шостої неділі Великого посту з місцевого Кафедрального собору Святої Трійці. 

Додамо, що через стрімке поширення у світі спричиненої коронавірусом хвороби COVID-19 Ватикан відмовився від присутності вірян на великодніх урочистих заходах.

Як писав «Детектор медіа» на каналах Суспільного під час карантину транслюють недільні богослужіння та обрядові заходи головних церков і релігійних організацій.

Фото: сайт rkc.lviv.ua

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду