Працівникам філій Суспільного підвищать зарплати на 15%

Таке рішення 16 березня прийняло правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) згідно з Тимчасовим порядком підвищення посадових окладів, повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Член правління, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і розвиток регіонів, Микола Чернотицький сказав, що це перший крок плану підвищення заробітних плат працівників регіональних філій Суспільного до ринкових.

«Наступним етапом стане перегляд рівнів зарплат для працівників у містах-мільйонниках. Нині ми маємо єдину сітку посадових окладів у всіх філіях, однак вартість життя в обласному центрі та місті-мільйоннику суттєво відрізняється. Сподіваюся, ці кроки дадуть змогу Суспільному стати привабливим роботодавцем у регіонах», — сказав він.

До речі, на засіданні наглядової ради 11 лютого Микола Чернотицький зазначив, що фонд оплати праці компанії зріс на 35% у порівнянні із січнем 2019 року. За його словами, після проведення трансформації, працівникам некерівного складу буде точно підвищено посадові оклади на 15%, при цьому він припустив, що буде можливість підвищити до 30%.

Як писав «Детектор медіа», у серпні 2019 року наглядова рада НСТУ доручила правлінню розробити план підвищення зарплат працівникам з 2020 року. 

У жовтні 2019 року правління НСТУ пообіцяло на засіданні наглядової ради, що підвищить посадові оклади некерівному складу на 15%. У разі повного фінансування компанії заплановане створення 15% преміального фонду.

Згодом Микола Чернотицький сказав, що з 1 січня 2020 року не всім працівникам некерівного складу НСТУ підвищать заробітні плати. Зарплату підвищать на 15 % в тих підрозділах, які не будуть трансформовані (працівникам інформаційного мовлення, працівникам Українського радіо).

Нагадаємо, станом на 17 березня 2020 року всі працівники Суспільного не отримали зарплати за лютий. Це пов’язано з тим, що у ПАТ «НСТУ» змінюється головний розпорядник бюджетних коштів. 

comments powered by Disqus