На Суспільному третій місяць затримують зарплати

На Суспільному третій місяць затримують зарплати

16:36,
27 Лютого 2020
6439

На Суспільному третій місяць затримують зарплати

16:36,
27 Лютого 2020
6439
На Суспільному третій місяць затримують зарплати
На Суспільному третій місяць затримують зарплати
Із грудня 2019 року працівники Національної суспільної телерадіокомпанії України із затримкою отримують аванс, який, як правило, платять в середині місяця.

У лютому 2020 року затримують і основну частину, яку раніше зазвичай виплачували в останні дні місяця.

Про це «Детектору медіа» сказали власні джерела з НСТУ. Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердила директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко.

За її словами це пов’язано з тим, що у ПАТ «НСТУ» змінюється головний розпорядник бюджетних коштів.

«Якщо раніше це був Державний комітет телебачення та радіомовлення України, то тепер – Міністерство культури, молоді та спорту України. Через складність документального процесу зміни порядку фінансування відбувається затримка виплати заробітної плати», – зазначила Вікторія Сидоренко.

Вона сказала, що усі необхідні документи були надані телерадіокомпанією ще всередині січня.

«Однак тепер необхідно, аби відповідні відомства внесли зміни до постанови Кабінету Міністрів України (від 25 січня 2017 року №30), щодо порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки ПАТ “НСТУ”. Наразі, за нашою інформацією, документи проходять погодження у міністерств», – пояснила пані Сидоренко.

Вікторія Сидоренко наголосила, що орієнтовно заробітна плата за лютий по всіх установах, для яких головним розпорядником коштів стає МінКульт, буде виплачена разом із авансом у березні.

«Зі свого боку наша телерадіокомпанія підготувала всі необхідні документи для виплати. Тож якщо з’являться відповідні документи зі сторони державних органів і компанія матиме можливість здійснити виплату заробітної плати раніше – ми неодмінно здійснимо її за найпершої ж можливості», – додала директорка з управління персоналом.

Як відомо «Детектору медіа», в інших установах, підпорядкованих МінКульту, з грудня 2019 року є подібні проблеми з авансом. 

Нагадаємо, з 19 січня 2017 року, коли зареєстрували ПАТ «НСТУ», Держкомтелерадіо є акціонером компанії. Восени 2019 року у Законі «Про Державний бюджет України на 2020 рік» фінансову підтримку НСТУ закладено у видатках Міністерства культури, молоді та спорту України. Бюджет Суспільного у 2020 році становитиме 1 млрд 711 млн 516 тис, на 300 мільйонів гривень

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду