На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум

Велика творча зона складається з самого newsroom, монтажки, приміщення, де працюватимуть журналісти програми «Тема дня» та невеличкої відпочинкової зони, повідомив у себе на сторінці у Facebook менеджер Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Віталій Мещеряков.

«Планується, що з newsroom вже незабаром будуть виходити в ефір усі випуски новин (крім підсумкового). Наразі відбуваються тракти. Загалом же, модернізація приміщень тривала 4 місяці і стала, мабуть, найважчим з усіх реалізованих мною на Тисі раніше проектів. Причина банальна: катастрофічний брак коштів», – повідомив він.

За словами пана Мещерякова, на ремонт і оздоблення було витрачено близько 350 тисяч гривень. Десь половина коштів – бюджетні. Решта – спонсорські.
«Повністю було замінено системи теплопостачання та електрики, встановлено кондиціонери, приміщення частково доукомплектовані меблями та технікою», – зазначив менеджер.

Він подякував усій команді, яка приклала чималих зусиль для втілення задуманого.
Віталій Мещеряокв додав, що «проект до кінця таки не завершений. На стіні передбачена ще вивіска UA:m1. Але її поява вже цілком залежить від новинарської команди закарпатського суспільного мовника».

Нагадаємо, Віталій Мещеряков розповів сайту «Суспільне ДМ»  про допомогу з ЄС, фінансування філії благодійниками, ремонт приміщень і майбутнє програм мовами нацменшин. 6 грудня Віталія Мещерякова на конкурсі обрали менеджером Закарпатської філії. До того він виконував обов’язки директор виконавчого.  

Фото: Facebook-сторінка Віталія Мещерякова

comments powered by Disqus