Філії Суспільного покажуть програму про стріт-арт Донбасу

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Авторка й ведуча проєкту «Street Cхід» – Ріта Карпенко, яка перемогла на відкритому конкурсі ідей «Створюй із Суспільним» восени 2019 року.

У серпні 2020 року через Prozorro з нею підписали договір на суму  315 105 грн. 

Вона разом із командою готує 12 випусків «Street Cхід», у яких розповість про графіті й мурали великих і малих міст Луганщини та Донеччини.

У тревел-форматі автори проєкту покажуть найцікавіші об’єкти стріт-арту Сєвєродонецька, Слов’янська, Краматорська, Маріуполя й інших міст неподалік лінії розмежування, які нині недоступні для туристів, зокрема Авдіївка, Золоте та Гірське. Героями «Street Cхід» стануть митці й автори муралів, місцеві мешканці Донбасу.

Ріта Карпенко раніше працювала заступницею директора ТО інформаційного мовлення на суспільному каналі «До ТеБе», який пізніше об’єднався в «UA: Донбас».  

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», проєкт «Еко-люди» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus