Радіо «Тиса FM» транслює наживо 10-годинний музичний маратон з Театральної площі Ужгорода

Про це йдеться на сайті «UA: Закарпаття».

В прямому етері виїзної радійної студії у центрі Ужгорода упродовж дня звучатиме безперервна гра на фортепіано від Майка Кауфмана-Портнікова, разом із цим він даватиме інтерв’ю.

На інтерактивний концерт-інтерв’ю запросили представників Книги Рекордів України.

Онлайн-трансляцію 10-годинного маратону можна дивитися тут.

Ідея маратону виникла під час інтерв’ю Майка Кауфмана-Портнікова з ведучими «Тиси FM» пів року тому.

Мета маратону — з допомогою музики привернути увагу світової спільноти до України, пропагувати позитивні приклади співпраці та співвідносин з країнами-сусідами, мирне співіснування у сучасному світі та співтворчість.

«Це акт культурної дипломатії. Музика й позитивні приклади співпраці України та сусідніх держав на всіх рівнях: від дипломатів, бізнесу, політиків до пересічних громадян. 10 годин концерту та одночасно інтерв’ю буде зафіксовано як рекорд у Книзі рекордів Гіннеса України. Подібний акт культурної дипломатії приверне увагу до відносин між нашими країнами та надасть позитивні приклади об’єднання дій в ім’я дружби й миру. В нас єдина планета й зберігати її, творити мир, ми повинні своїми власними силами. Моя мова є найбільш екологічною й міжнародною: музика»,  —сказав Майк Кауфман-Портніков.

У виїзній студії радіо «Тиса FM» візьмуть музиканти та митці, представники різних національностей, що живуть на Закарпатті.

«Нам дуже сподобалася ідея Майка Кауфмана-Портнікова з пропагування ідеї миру у Міжнародний день музики і ми залюбки її підтримали. На нашу думку, будь-яке мистецтво і музика зокрема є універсальною мовою миру, зрозумілою більшості людей на землі. Тож, ми не могли бути осторонь цієї події. Тим паче, це можливість привернути ще більшу увагу людей до агресії, якої ми зазнали на Сході нашої країни та ще раз заявити про нашу мирну позицію щодо всіх етнічних, мовних та будь-яких інших груп, що проживають на території України», — прес-служба Суспільного процитувала слова продюсера Закарпатської філії НСТУ Євгена Тичини.

Нагадаємо, з 28 січня на радіо «Тиса FM» Закарпатської філії НСТУ виходить в ефір із 10: 00 до 13: 00 нове шоу Brunch Time

Фото: Фейсбук «Тиси FM»

comments powered by Disqus