На радіо «Тиса FM» запустили трьохгодинне шоу Brunch Time

На радіо «Тиса FM» запустили трьохгодинне шоу Brunch Time

16:14,
30 Січня 2019
3702

На радіо «Тиса FM» запустили трьохгодинне шоу Brunch Time

16:14,
30 Січня 2019
3702
На радіо «Тиса FM» запустили трьохгодинне шоу Brunch Time
На радіо «Тиса FM» запустили трьохгодинне шоу Brunch Time
Із 28 січня на радіо «Тиса FM» Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України виходить в ефір із 10: 00 до 13: 00 нове шоу Brunch Time.

Про це сайту «Детектор медіа» сказав продюсер Закарпатської філії Євген Тичина.

«Ми сформували нову пару ведучих Маріша Оганесян та Антон Штурмаревич, який представляє себе під творчим псевдо Тоні Бандерас. Із понеділка вони ведуть нове шоу Brunch Time, яке починається з 10: 00 і триває до 13: 00. Назва проекту є похідною від  слова brunch – час між сніданком та обідом. Шоу має динамічний формат, у ньому фігурують нові рубрики, наповнення та оформлення. Ведучі розповідають про технічні новинки, обговорюють і спростовують фейкову інформацію. Рубрика про фейки "Факт-чекінг" є інтерактивною: у фейсбуку слухачам і користувачам соцмереж пропонують із двох новин обрати ту, яка не відповідає дійсності. Пізніше у прямому ефірі ведучі розповідають, чому саме ця інформація є фейковою, її передісторію, як відрізнити фейкову новину від правдивої, спонукають слухачів перевіряти достовірність інформації, яку вони знаходять в інтернеті. Ця рубрика є продовженням медіаграмотності, яку раніше ми запустили на фейсбук-сторінці телеканалу тоді ще "Тиса-1", а нині "UA: Закарпаття"», – сказав Євген Тичина.

Додамо, що радіо «Тиса FM» мовить цілодобово, його можна слухати онлайн, а також на супутнику Amos та інфоканалі в мережі Компанія Крам.  Онлайн-трансляція зі студії доступна на сайті www.twitch.tv/tysafm та фейсбук-сторінці радіо «Тиса FM» . 

Євген Тичина сказав, що раніше у проміжку від 10: 00 до 13: 00 виходило інше шоу з двома ведучими, один із них звільнився у зв’язку з переїздом в інше місто. Тож постало питання започаткувати нове шоу та знайти для нього нового ведучого, нею стала Маріша Оганесян.

Зазначимо, у жовтні 2018 року Закарпатська філія НСТУ запустила у фейсбуку серію роликів, мета яких викривати неправдиву інформацію у мережі.

Нагадаємо, навесні 2017 року колектив молодіжної ужгородської радіостанції «Тиса FM» заявив, що внаслідок уніфікації сіток мовлення всіх регіональних радіомовників їхнє радіо під загрозою закриття. Співробітники просили представників влади та наглядову раду НСТУ вплинути на ситуацію, щоб зберегти наявні обсяги мовлення радіостанції «Тиса FM».  У «Тиси FM» збережена супутникова ліцензія та залишилася одна частота в Ужгороді на 103.0 FM, де радіостанція мовитьза таким розкладом: 06: 30-08: 00, 10: 00-18: 00, 20: 00-23: 00.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду