На «Українському радіо» ведучими вечірнього прайму стали Юрій Табаченко та Олена Зелінченко

Ведучими стануть керівник радіо «Голос Донбасу» Юрій Табаченко і ведуча програм суспільно-політичного каналу суспільного радіо Олена Зелінченко, а також політичний оглядач Віталій Науменко і журналістка Оксана Маловічко, йдеться на сайті «Українського радіо».

«В ефірі "Сьогодні. увечері" слухачі мають отримати остаточні відповіді на питання,  актуалізовані в рамках попередніх прямоефірних майданчиків – вранці та вдень. Інформаційний підсумок від кореспондентів Українського радіо у поєднанні з аналітичним резюме за участю експертів дасть змогу  якомога повніше й багатогранніше відобразити картину дня та акцентувати на його основних подіях, темах і заявах», –  сказала ведуча «Сьогодні. увечері» Оксана Маловічко.

Родзинкою ефірів «Сьогодні. Увечері» стане поєднання комплексного інформаційного продукту, який задовольнятиме потреби найвибагливішої аудиторії, з ґрунтовною аналітикою. Вечірній прайм передбачає запрошення топових спікерів, інтерактиви, тісну співпрацю з підсумковою інформаційною програмою «Надвечір», що виходитиме з 19:00 до 19:30.

«"Українське радіо" повністю оновило програмну сітку суспільно-політичного каналу. Ми змінили принцип підготовки програм до ефіру. Наразі уже створені продюсерські групи у складі лінійного продюсера, гостьового редактора та аналітика, які повністю готуватимуть ранкові, денні та вечірні блоки праймових ефірів. Також програми матимуть нове звучання. У ході трактів  ми обрали нові пари ведучих, які подаватимуть теми цікаво та динамічно. Ну, і наостанок, я акцентую увагу, що Українське радіо - суспільний мовник. Наше завдання, дотримуючись журналістських стандартів, задовольняти інформаційні потреби усіх верств суспільства», – підкреслив шеф-редактор суспільно-політичного каналу Українського радіо Юрій Табаченко.
 
Обрані ведучі пройшли два етапи кастингу. Перший – індивідуальний. Під час імітації прямого ефіру кандидат мав зрозуміло розкрити тему, обговорити її з експертом. Оцінювалася швидкість реагування на зміни в інформаційному просторі, вміння ставити уточнюючі запитання та переводити розмову з однієї теми в іншу.

На другому етапі формувалися пари ведучих.

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року на першому каналі «Українського радіо»  стартує ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюватимуть дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія Гончарук, Дмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13.00 до 15.00 виходитиме денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими стануть Галина Бабій та Роман Коляда. За словами пана Коляди, денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

Додамо, що 26 регіональних радіостанцій Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

comments powered by Disqus