Ірина Славінська вестиме на «Українському радіо» авторську програму «Права людини понад усе»

Вихід проекту в ефір запланований о 16:10, написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Славінська.

«Моя перша гостя – Валерія Лутковська, дякую їй за довіру та готовність говорити. Вмикайте ефір (чути на радіо "Культура" та УР-1, відео зі студії видно на телеканалі "Культура", все наживо). І так щоп'ятниці о 16:10.:) Я дуже щаслива!», – повідомила вона.

Пані Славінська зазначила, що до роботи Суспільного радіо в ролі ведучої авторської програми її запросив генеральний продюсер Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, Ірина Славінська – літературний оглядач, культурний менеджер та ведуча політичних ефірів на «Громадському радіо». Вона друкується на сайті «Українська правда», мистецькому часописі «Шо» і глянці Elle. Вела програму «Гра в слова» на телеканалі ТВі разом із Віталієм Гайдукевичем.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», раніше на «Українському радіо» почала вести спецпроект про корупцію «Коло доброчесності» Наталка Соколенко, яка теж паралельно працює на «Громадському радіо». 

Додамо, на першому каналі «Українського радіо» виходить два спеціальних проекти Світлани Мялик – «Час реформ», яка звучать щоп’ятниці о 15:20 та у повторі щосуботи о 16:08, і «Персона ґрата», який виходитиме кілька разів на місяць, починаючи з середини вересня.

Фото з Фейсбук-сторінки Ірини Славінської

comments powered by Disqus