«Громадське радіо» транслюватиме курс лекцій від Wisecow, які організовувала генпродюсер НСТУ Тетяна Кисельчук

Про це йдеться на офіційній сторінці радіо у Facebook.

«Відсьогодні ми будемо транслювати лекції від WisecoW. Почнемо з українського мистецтва. Слухайте і дивіться нас по буднях з 16:05 до 16:15 і в суботу об 11:00 цілу годину!», – зазначили на «Громадському радіо».

Генеральний продюсер Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук є автором проекту Wisecow («Мудра Корова»). Вона запропонувала ведучій «Громадського радіо» Ірині Славінській розглянути можливість транляції лекцій. 

На сайті проекту wisecow.com.ua доступні курси лекцій на різні теми: література, кіно, мистецтво, музика, історія, журналістика, мода, міста, соціум тощо.

Додамо, що лекторами у проекті Wisecow є кінознавець, виконавчий продюсер телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін, літературний критик, ведучий програми «Книга.UA» на «UA: Першому» Євгеній Стасіневич, телеведучий, член правління НСТУ Юрій Макаров.

З 2018 року лекції Wisecow доступні не лише на сайті у форматі відео, але і в аудіоформаті на платформах iTunes і SoundCloud. Наразі в аудіоформаті доступні лише частина лекцій, серед яких «100 років українського мистецтва», «100 років української літератури» та «100 років українського кінематографа».

Нагадаємо, Тетяна Кисельчук у 2016 році заснувала відеолекторій WiseCow («Мудра Корова»), який створений для того, щоб люди по всій Україні могли навчатися безкоштовно. У липні 2017 році за рекомендацією Юрія Макарова вона обійняла посаду генерального продюсера просвітницького напряму НСТУ.

comments powered by Disqus