Екс-головний редактор bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня стане генпродюсером просвітницького напряму в НСТУ

Екс-головний редактор bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня стане генпродюсером просвітницького напряму в НСТУ

16:19,
4 Липня 2017
17680

Екс-головний редактор bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня стане генпродюсером просвітницького напряму в НСТУ

16:19,
4 Липня 2017
17680
Екс-головний редактор bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня стане генпродюсером просвітницького напряму в НСТУ
Екс-головний редактор bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня стане генпродюсером просвітницького напряму в НСТУ
Екс-головний редактор інтернет-журналу bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня 2017 року приступає на посаду генерального продюсера просвітницького напряму Національної суспільної телерадіокомпанії України. Вона уже долучилися до роботи на суспільному мовленні і наразі працює над пілотними проектами разом із членом правління НСТУ Юрієм Макаровим.

Про це сайту «Суспільне мовлення» розповів Юрій Макаров.

«Я від цього абсолютно щасливий. Я бачив її в ділі. З Тетяною я познайомився як з редактором сайту WiseCow, я в захваті від цього контенту. Мені здається, вона наділена амбіціями, виробничими навичками і цінностями. Вона на 100% наша людина. Крім того, Тетяна представляє бачення того покоління, до якого я, на жаль, уже давно не належу, до покоління, до якого ми маємо апелювати як до потенційних споживачів», – сказав Юрій Макаров.

З грудня 2016 року по червень 2017 року Тетяна Кисельчук була головним редактором російськомовного інтернет-журналу про моду і красу, їжу і напої, мистецтво і подорожі.

«Вона достатньо україномовна, принаймні в нашому спілкуванні», – додав пан Макаров.

Тетяна Кисельчук у Facebook епатажно веде свою сторінку. 

«Хто як поводиться у приватному житті та особиста сторінка у Facebookнавіть для публічних осіб, мені здається, це радше приватний простір. У  той момент, коли вона писатиме на сторінці НСТУ, тоді у мене будуть питання щодо стилістики ведення цієї сторінки. Наразі мене все влаштовує», – пояснив Юрій Макаров.

Він вважає, що в Україні є фонд людей, які встигли зробити щось у плані самореалізації і для країни загалом. «Мені здається, варто більш по-господарськи ставитися до людського фонду», – підкреслив член правління НСТУ.

Юрій Макаров розповів, що певний час тому почав працювати разом із  Тетяною Кисельчук. «Ми в процесі запуску кількох пілотів. Поки що у мене не має жодної тіні незадоволення. Наразі у мене враження виключно ейфоричні», – підкреслив він.

Тетяна Кисельчук – поет, журналіст, головний редактор bit.ua (2016-2017), співзасновниця інтернет-видання Artmisto, радіоведуча на Old Fashioned Radio. У 2016 році заснувала відеолекторій WiseCow («Мудра Корова»), який створений для того, щоб люди по всій Україні могли навчатися безкоштовно. На WiseCow є 9 розділів, серед яких є «Журналістика», де читали лекції Юрій Макаров та Микола Вересень. До того, вона 4 роки працювала стюардесою. 

Нагадаємо, екс-заступник генерального директора НТКУ Дарія Юровська стала директором дирекції програмЮрій Бойчук залишається технічним директором. 

Директором з економіки стала Ірина Горецька, фінансовим директором – Роман Ні, керівником юридичної служби став Максим Дорофеєв.

Дмитро Хільченко відповідатиме за цифрові платформи телерадіокомпанії, а службу маркетингу та стратегічного розвитку очолив Микола Ковальчук, обидна на посадах генпродюсерів. Генпродюсерами окремих напрямків також стали Дмитро Хоркін (радіо), Владислав Грузинський (інформаційне мовлення).

Додамо,  до штатного розпису Національної суспільної телерадіокомпанії з 15 червня введено 18 посад керівного складу, посадовий оклад яких становитиме 43 200 грн. (до оподаткування). А саме: виконавчий директор , директор з економіки, фінансовий директор, директор дирекції з управління активами, директор дирекції по роботі з персоналом, директор дирекції зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, директор дирекції по роботі з філіями, директор юридичної служби, директор дирекції програм, генеральний продюсер телебачення, генеральний продюсер радіо, генеральний продюсер цифрових платформ, генеральний продюсер інформаційного мовлення, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення, генеральний продюсер просвітницького мовлення, генеральний продюсер розважального мовлення, генеральний продюсер.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду