ВВС опублікувала контракт свого генерального директора

Наглядова рада BBC Trust вперше за всю історію опублікувала повний трудовий договір свого генерального директора.

На 17-ти сторінках контракту йдеться про права та обов’язки Тоні Холла (Tony Hall). Він отримуватиме ту ж саму заробітну плату, що і його попередник – £450 тис на рік. Проте найцікавішими є положення про розголошення інформації щодо діяльності мовника та обставин звільнення.

Так, Тоні Холл не має права критикувати компанію під час роботи у ній та ще протягом двох років після того, як він залишить свою позицію. Також він не може давати жодних коментарів пресі без узгодження їх із ВВС. Займатися політичною діяльністю йому заборонено.

Що стосується можливостей звільнення, то відтепер генеральний директор повинен буде попереджувати наглядову раду про цей свій намір не менше, ніж за півроки. Таким чином, керівники корпорації намагаються уникнути повторення випадку, котрий стався із Джорджем Ентвістлом (George Entwistle), колишнім генеральним директором ВВС, що пішов із посади після 54 днів перебування на ній. Нагадаємо, що причиною цього став через скандал, пов’язаний із колишнім ведучим ВВС Джиммі Севілом (Jimmy Savile).  

Нагадаємо, що Тоні Холл (Tony Hall) офіційно приступив до виконання службових обов'язків зовім нещодавно. До цього обов’язки гендиректора виконував Тім Деві (Tim Davy).

У перший день він розповсюдив електронною поштою привітання співробітникам, в якому висловив повну впевненість у перспективах корпорації, незважаючи на проблеми, які останнім часом нашкодили репутації ВВС. Він уже пообіцяв, що в найближчі місяці підготує плани на майбутнє.

“Це величезна відповідальність – бути 16-м генеральним директором корпорації”, – зазначив Холл. На його думку, якість кадрів і їх загальні цінності є центральною ланкою успіху ВВС. 

Джерело: The Guardian, The Hollywood Reporter

comments powered by Disqus