У Німеччині радикальні ісламісти побили журналістів суспільного телебачення

Німецькі ЗМІ повідомили, що в місті Оффенбах група мусульман атакувала трьох співробітників телеканалу ARD, коли ті чекали біля центральної мечеті Таухід міста місцевого імама, який обіцяв дати журналістам інтерв’ю після п’ятничної молитви. Найбільше зі знімальної групи постраждав оператор, якого госпіталізували з черепно-мозковою травмою. Також нападники розбили знімальне обладнання. Поліція Оффенбаха почала розслідування за фактом нападу.

Журналісти збиралися знімати сюжет про групу молодиків, які, за їхніми даними, були парафіянами мечеті. Репортери з’ясували, що вони збираються відправитися до Сирії воювати на боці повстанців. За словами імама цієї мечеті Тахера Наваза, з яким журналісти зустрілися пізніше, на знімальну групу напали саме ті молоді люди, які, за чутками, збираються їхати воювати у Сирію.

За даними журналістів ARD, до групи радикальних ісламістів входить близько десяти осіб. За ними досить давно ведуть спостереження спецслужби. Як розповів імам Тахер Наваз, усі вони поступово віддаляються від його мечеті і, мабуть, стали поділяти радикальні погляди.

Загалом, німецькі спецслужби вважають, що заради участі у громадянській війні у Сирії проти Асада, з Німеччини виїхало близько 50 ісламістів.

Джерело: КорреспонденТ.net, Лента.ру

comments powered by Disqus