Серіал «5baksiv.net» отримає продовження на «UA:Першому» з 34 серій і шукає сценариста

1tv.com.ua

Про це повідомляє офіційна сторінка проекту у Facebook.

«5baksiv.net» - соціальний веб-серіал про життя молодих українців. Нині він запускається в повний цикл виробництва - передбачено зняти 34 серії по 8 хвилин кожна.

Головні герої серіалу - двоє друзів стартаперів. Серіал повинен відображати актуальні проблеми сучасних молодих українців. Жанр - соціальна драма з елементами комедії.

Для зйомок продовження «5baksiv.net» команда проекту шукає сценариста. Охочих стати автором сценарію запрошують виконати тестове завдання з двох частин: запропонувати завершення історії друзів-стартаперів і написати скетч із життя головних героїв. Тестові завдання разом з розповіддю про себе необхідно надсилати до 18:00 17 липня на адресу 5baksiv.net@gmail.com.

Нагадаємо, що пілот веб-серіалу «5baksiv.net» складався з чотирьох серій хронометражем 8 хвилин кожна. Над проектом працювали режисери Анастасія Прудь і Мирослав Латик, креативний продюсер Ольга Река. Сценарій веб-серіалу писала вся знімальна група за участю письменника та професійного сценариста Володимира Аренєва. Пілот вийшов в ефір у травні й отримав невисокі показники - удвічі нижчі за середні каналу.

comments powered by Disqus