У нових структурах філій НСТУ з 2 квітня працюватиме 76-96 працівників. ІНФОГРАФІКА

Загалом в новій структурі філій працюватиме від 76-ти до 96 працівників. З них 25 – в службі новин, 15 – це технічна служба, 27 – служба контенту і 9 – адміністративна служба. Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили в правлінні НСТУ.

2 квітня 2018 року в штаті ПАТ «НСТУ» залишиться 4087 працівників (в січні 2017 року було 7056). Скорочується 13,5% - творчого персоналу, 23% - адміністративного, 24,1 – обслуговуючого та 39,4% - технічного та виробничого персоналу.

Інфографіка про оптимізацію філій НСТУ

Клікніть для збільшення

Нагадаємо, через недофінансування НСТУ в 2018 році виділено 776,6 млн грн, що становить половину від передбачених законом (1,535 млрд грн), і це найменший бюджет з усіх європейських суспільних мовників.

Керівництво ПАТ «НСТУ» передбачило комплекс заходів щодо пом’якшення умов скорочення, серед яких є не тільки надання оплачуваних робочих днів для пошуку нової роботи, консультації та ін., є також організація ярмарок вакансій і зустрічей з представниками центру зайнятості в регіонах.

За словами члена правління Миколи Чернотицького, у багатьох філіях зустрічі з представниками центру зайнятості вже відбулися. «На наступному тижні відбудуться на Івано-Франківській, Рівненській, Сумській та Чернівецькій, завтра на Харківській. У решті філій зустрічі вже відбулися», – сказав він.

Майже всім працівникам, які потрапили під скорочення, було вручено персональне попередження про майбутнє вивільнення. Загальна кількість працівників НСТУ, яким було направлене персональне письмове попередження поштою (з описом вкладення та повідомленням про вручення), становить 23 особи. До їх складу входять ті особи, які перебувають на лікарняному.

Нагадаємо, правління ПАТ «НСТУ» прийняло рішення про суттєву оптимізацію структури компанії, яка триватиме до 2 квітня 2018 року. Заплановано скоротити понад три тисячі працівників.

У січні 2018 року вже звільнилися частина керівників філій. 6 грудня 2017 року було оголошено результати першого конкурсу на керівників філій. Повторний конкурс відбудеться на початку лютого 2018 року.

Найбільше протестують проти скорочення на Львівській філії, яка була найчисельнішою ОДТРК, до її штату входило понад 300 працівників.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», ПАТ «НСТУ» отримало 50% фінансування з бюджету на 2018 рік – 776,6 млн грн, що становить половину від передбачених законом (1,535 млрд грн).

comments powered by Disqus