Суспільні медіа США запустили сайт, присвячений майбутнім президентським виборам

Канали суспільного радіо та телебачення St. Louis Public Radio і Nine Network of Public Media міста Сент-Луїс, штат Міссурі, заздалегідь почали готуватися до президентських виборів, які відбудуться в листопаді цього року. Так, вони запустили сайт BeyondNovember.org, покликаний допомогти американському населенню краще підготуватися до прийняття свого політичного рішення.

На цьому ресурсі користувач може знайти інформацію про кожного з кандидатів, а також ознайомитися з матеріалами медіа, в яких йдеться про його діяльність або активність політичної сили, яку він представляє.

Окрім стандартних біографічних даних про кандидатів ресурс також містить відомості про джерела їхнього фінансування, в тому числі приватним бізнесом. Так, сайт має цілий розділ, присвячений впливовим людям, які відомі також тим, що вкладають гроші в політичні кампанії. 

Для організації зворотного зв’язку на сайті існує форум користувачів, кожен бажаючий також може підписатися на розсилку новин.

Інформацію на ресурсі обіцяють оновлювати відповідно до подій, які відбуватимуться в цій галузі. Крім того, редакції суспільних медіа міста Сент-Луїс планують відкорегувати його наповнення згідно з результатами праймеріз, які пройдуть у серпні.

Джерело: BeyondNovember

comments powered by Disqus