Потенційні громадські мовники підписали договір про співробітництво

Підписання договору з ERT спрямовано на співпрацю у сфері виробництва та розповсюдження телевізійних програм з метою наповнення телевізійного простору якісним телевізійним продуктом та взаємопроникнення культур, оперативного висвітлення важливих національних та міжнародних подій, що відбуваються в Україні та Грецькій Республіці.

«Успіх праці з НТКУ ми окреслили в зону наших інтересів. Ми сфокусуємось на темах освіти, науки, сучасних технологіях та культури», – сказав після підписання угоди керівний директор ERT Тагматарікс Хараламбос.

«Підписання договору між НТКУ та ERT є важливим кроком, який має вивести культурно-гуманітарне співробітництво між нашими компаніями на якісно новий рівень та забезпечити наповнення ефіру якісним телевізійним продуктом», – зазначив генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.

Нагадаємо, що згідно законопроекту «Про систему громадського мовлення», розробленого Держкомтелерадіо та схваленого Кабміном, передбачається об'єднання НТКУ та ДТРК «Культура» у Національну громадську телерадіокомпанію.

У серпні 2011 року ERT, що належить державі, оголосила про пани перетворення на громадського мовника. Наразі в Греції сформовано спеціальних незалежний комітет, який має виробити нову модель управління компанією.

За інформацією Teleprostir, Athensnews.

comments powered by Disqus