Оголошено остаточний список кандидатів до Ради СМ Росії

Кандидати обиралися шляхом таємного голосування в Суспільній палаті РФ. Відповідно до критеріїв відбору усього було визначено 25 осіб, серед яких є журналісти, політики, телеведучі, науковці та діячі мистецтв.

Як наслідок, до створення суспільного телебачення РФ можуть долучитися телеведучі: Сергій Мінаєв, Володимир Соловйов, Святослав Белза, Юрій Вяземський і Тимур Кізяков («Доки всі вдома»). До списку також увійшли президент Міжнародної академії телебачення і радіомовлення Анатолій Лисенко, головний редактор газети «Завтра» Олександр Проханов, доктор Леонід Рошаль, колишній голова Держдуми Геннадій Селезньов, ректор університету кінематографії Володимир Малишев, гімнаст Олексій Немов, директор Музею образотворчих мистецтв Карелії Наталія Вавилова, перший заступник голови навчального комітету РПЦ Максим Козлов та інші.

Раніше ЗМІ також анонсували, що до складу Ради СМ зможуть увійти письменниця Дар’я Донцова, керівник Театру кішок Юрій Куклачов та актор Олег Табаков. 

Остаточне рішення щодо складу Ради суспільного мовлення глава держави повинен прийняти до 17 липня. А саме СМ почне працювати вже з початку 2013 року.

Джерело: Эхо Москвы

comments powered by Disqus