На телеканалі «UA: Культура» запустили вечірні програми про кіно, музику, літературу й театр

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Щопонеділка, о 20:30, музикознавець та музичний критик Любов Морозова сучасною мовою розповідатиме про класичну музику в проекті #МузLove. Разом із нею програму вестиме член правління НСТУ, ведучий Юрій Макаров.

Щовівторка, о 20:30, кінокритик, кінознавець і кіносценарист Сергій Тримбач у проекті #КіноWALL ділитиметься своїми міркуваннями про українські ігрові фільми, які, на його думку, вважаються найкращими в історії українського кіно (1922-1972 рр).

Щосереди, о 20:30, літературознавець талітературний критик Ростислав Семківу проекті #БібліоFUN розповідатиме прописьменників ХІХ-ХХ століть. Як написав у себе на сторінці викнавчий продюсер телеканалу Лук'ян Галкін, Ростиславу Семківу допомагатимуть актори Олег Коркушко та Марічка Штирбулова, які знімаються у програмі «Лайфхак українською». У кожному випуску вони читатимуть уривки творів.

Щочетверга, о 20:30, театральний критик Олег Вергелісу проекті #NeoСцена спілкуватися про сучасний театр з українськими акторами, режисерами і драматургами.

Нагадаємо, з першого грудня 2017 рокувиконавчим продюсером телеканалу «UA: Культура» став Лук’ян Галкін.

У серпні 2017 рокутелеканал «Культура», який раніше виходив із логотипом зображення скіфської пекторалі з літерою «К» змінив логотип на «UA: Культура».

З 1 січня 2017 року телеканал розпочав мовлення в мережі цифрового ефірного телебачення (Т2). Відтепер він доступний не лише на супутникових частотах, але й у цифровому форматі. Також його можна дивитися онлайн на сайті «UA: Культура».

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus