Телеканал «Культура» змінить логотип на «UA: Культура» (доповнено)

Телеканал «Культура» змінить логотип на «UA: Культура» (доповнено)

12:35,
23 Серпня 2017
6541

Телеканал «Культура» змінить логотип на «UA: Культура» (доповнено)

12:35,
23 Серпня 2017
6541
Телеканал «Культура» змінить логотип на «UA: Культура» (доповнено)
Телеканал «Культура» змінить логотип на «UA: Культура» (доповнено)
23 серпня 2017 року на засіданні Національної рада України з питань телебачення і радіомовлення переоформили ліцензії телеканалу «Культура».

Телеканал «Культура», який раніше виходив із логотипом зображення скіфської пекторалі з літерою «К» змінив логотип. Відтепер це буде телеканал «UA: Культура».

Зміни внесли до обох ліцензій каналу – супутникової та цифрової.

Керівництво Національної суспільної телерадіокомпанії України подало заявку на реєстрацію нового знаку до «Укрпатенту».

«Для нас важливо, щоб канал з лого "UA" не розміщував джинси, дотримувався стандартів та цінностей Суспільного. Зараз "Культура" стала творчим об'єднанням у нашому складі, що крім оптимізації ресурсів, дозволило також контролювати контент цього каналу, отже ми змогли надати лого», – сказав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія. 

Нагадаємо, Центральна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України («UA: Перший»), філія НСТУ «Київська регіональна дирекція "Центральний канал"» і центральна дирекція «Канал "Культура"» працюватимуть як єдина Центральна дирекція. 

Додамо, що на телеканалі «Культура» також не має реклами. Директор філії НСТУ «Центральна дирекція, канал "Культура"» Жанна Мазицька вважає,  що телеканал «Культура» для тих, хто втомився від політики і реклами.

Нагадаємо, телеканал «Культура» з 1 січня 2017 року розпочав мовлення в мережі цифрового ефірного телебачення (Т2). Відтепер він доступний не лише на супутникових частотах, але й у цифровому форматі. 

31 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на видачу ліцензії на мовлення в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-5 (стандарт DVB-T2). Переможцем конкурсу сталаНаціональна телекомпанія України з концепцією культурологічного телеканалу «Культура», який має стати другим каналом суспільного мовлення. Фактично «Культура» була єдиним претендентом у цьому конкурсі. Дотепер «Культура» володіла лише супутниковою ліцензією та не мала ефірних частот ані в аналоговому, ані в цифровому ефірі.

Раніше сайт «Суспільне мовлення» публікував аналіз сітки мовлення телеканалу «Культура». 

Як писав сайт «Суспільне мовлення», голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідають суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замвоності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший». Зі всіх філій логотип суспільного мовлення «UA» отримали Сумська та Кримська. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду