На базі чого потрібно формувати суспільне телебачення?

23:26,
12 Березня 2012
1336

На базі чого потрібно формувати суспільне телебачення?

23:26,
12 Березня 2012
1336
На базі чого потрібно формувати суспільне телебачення?
Відповідають російські експерти.

Михайло Фастовець, директор з розвитку компанії «Актив ТВ»

Вважаю, що, перш за все, суспільним повинен бути федеральний канал, що створює сучасний та якісний контент. І обов’язково доступний через Інтернет, тоді його аудиторія може бути набагато більшою, ніж у мережах кабельного телебачення. Якщо такий канал один, то ввести на ньому якісь інтерактивні технології  – не проблема. Але відкритим залишається питання: які формати інтерактивних розширень на ньому будуть. Саме від цього залежатиме і змістовність передач, і технічні аспекти.

Олександр Макаров, генеральний директор «Триколор ТВ»

На мою думку, повинна бути невелика компанія – ядро усієї регіональної мережі, – яка визначатиме напрямок розвитку. Також потрібна чітка управлінська структура. Розповсюдження – це завдання РТРС (Російська телевізійна та радіомовна мережа) та супутникових операторів. Якщо створювати суспільне телебачення на базі супутникового оператора, то тут підійде варіант зі сплатою підключення, суму якої вже буде закладено у вартість приймального пристрою. Крім того, потрібні й абонентські внески за схемою передплати, як у стільникових операторів.

Денис Кусков, керівник ІАА TelecomDaily   

Згідно наших досліджень, незважаючи на різноманіття телевізійних каналів, люди зазвичай дивляться лише 8 каналів зі 100, а в регіонах – лише відповідні включення на федеральних каналах та 2–3 місцеві.  За технічним оздобленням ці місцеві канали цілком можуть стати основою суспільного телебачення. В них є лише один недолік: залежність від адміністрації міст. Але за появи окремого фінансування їхній перехід на інший стандарт обслуговування глядачів є абсолютно реальним. 

Автор: Єлєна Покатаєва, оглядач видання "Итоги"

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Темур Козае
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду